Wpis z mikrobloga

@Sparrowekk: Biotech bardzo smaczne (przynajmniej nieskomplikowane smaki typu czekolada - smak jak kakao), latwo sie rozpuszcza itp. Jest troche drozsze, ale 2,3kg dorwiesz w niektorych smakach za ok. 130zł.

Oprocz tego HiTec jest tanie, dobrze sie rozpuszcza i smakuje z woda jak z mlekiem.
@Sparrowekk za każdym postem o odzywkach z KFD polecające zielonki. Oni nawet nie potrafia ukrywać tego szeptanego marketingu. Zawsze ten sam tekst. "Najlepszy stosunek cena, jakość. Badania niezależne xD
Kevin lewrone lub bio tech. Jeszcze optimum nutrition. Wolę dołożyć trochę i mieć dobre białko które da się pić, bo tego z kfd to ciężko.
@Re-volt: z Tobą to jest rozmowa, jak połączenie z Ełkiem. Zapodaj konkrety, bo "najtaniej", a już w ogóle "najlepiej" to kłamstwo w żywe oczy.

Jakoś tu więcej argumentów nie miałeś: https://www.wykop.pl/wpis/32777437

Olimp, Trec, Ostrovit jak już oprócz kfd. Z zagranicznych myprotein. Zadne biotechy, a juz w ogole bulkpowdersy xd
@wiera87: Wiera, przeciez Ty i etetyka zawsze pojawiacie sie w watkach o bialku i zawsze to samo xD Mam tylko szczera nadzieje, ze macie jakies dodatki za prace w godzinach nocnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamiast po przyjacielsku podyskutowac, posmieszkowac i za darmo sprawdzic produkt innej firmy to sprowadzasz niemila atmosfere pod tag.
@Re-volt: piłem bulka kiedys, jakieś 2-3 lata temu bo byłem zaślepiony jak to Polaczek mega cena a resztę miałem w dupie, byle cena była ok.Smaki są spoko, chociaż trochę słodkie ale na tym się kończy moja recenzja białka. I proszę Cię pimpujesz to Ty bułka, bo masz z tego białko za frajer przez to że inni kupują z Twojego poleconego linku - nawet nie zaprzeczaj. Ja to rozumiem bo wilk syty
@Re-volt: jak z Tobą smieszkowac i dyskutowac, skoro w kazdym watku o bialku wklejasz bp i okraszasz oferte tagami "naj naj naj"? xd

Nie mierz wszystkich własną miarą, tylko wyciągnij mi konkretne argumenty, np. w tamtym wątku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wszyscy wiemy, że masz korzyści z bp, ale chociaż przyznaj, że są na rynku o wiele lepsze jakościowo i cenowo produkty. Nawet kurła ostrovit wychodzi lepiej
@rabarbarowyStraznik: Mireczku, akurat to nie my jesteśmy specami od szeptanek a kto inny, a to trochę wygląda jak zmiana taktyki, chociaż mogę się mylić, bo różne rzeczy już widziałem.
Jak coś trzeba skomentować czy prostować durnoty (bo i to się zdarza) to robię to z tego konta, które jednak "trochę" lat na wypoku hula. Bez wrzucania kodów prowizyjnych (u nas zresztą takowych (jeszcze) nie ma) żeby dorobić do lepszej premii,
Mam ochotę na jakieś inne bo od kilku miesięcy ciągle zapatrywałem się kfdowskim/sfdowskim :P. Myślałem na starym poczciwym whey goldem, ewentualnie synrtaxem. Dzięki Panowie za pomoc!