Wpis z mikrobloga

@Drmscape: tak zaorane, chyba w innym swiecie. Buki zawsze wychodza na plus, a kurs nie swiadczy o tym ile osob na dany kraj stawialo. Rownie dobrze wiekszosc moglo na belgie postawic, co nie znaczy ze Brazylia nie byla chociaz minimalnie faworytem, bo byla.
Co to za bzdury w ogole. Belgia #!$%@? zalosnie euro, prawie odpadla z Japonia i nagle mialaby byc faworytem? XD Absurd
@Jarmuzyd: brazylia zremisowala ze szwajcaria, prawie #!$%@? z kostaryka i tylko wygrala z meksykiem i to ma byc faworyt?
a begia:
9 pkt w fazie grupowej i 9 strzelonych goli (brazylia tylko 4 xD)
mecz z japonia gdzie caly mecz przewazali a potem odrobili 2 bramkowa strate w 7 minut i pod koniec dokonczyli dzielo. pokazali charakter

sorry, kazdy kto mocno sledzil gre a nie patrzyl na nazwsiska czy "nazwy" krajow
@steve__mcqueen: nie przepraszaj mnie bo tez czulem dzisiaj, ze belgia dalej przejdzie, ale oficjalnie brazylia byla faworytem na papierze i o to tu chodzilo. Niemcy na papierze tez byli faworytem z Meksykiem, a to Meksyk wygral. Bycie faworytem nie znaczy, ze musi wygrac mecz. Poza tym ja tutaj nie mam na mysli szans 90-10 tylko np. 60-40
ale oficjalnie brazylia byla faworytem na papierze i o to tu chodzilo


@Jarmuzyd: ale Ty chyba nie rozumiesz coto znaczy bycie "faworytem na papierze".
To jest tylko kwestia zaśługi i nazwy drużyny. Brazylia #!$%@?ła eliminacje i ma w teorii super pakę wartą miliard.
Co z tego skoro mundial to zweryfikował i widać było że im nie idzie.

Kazy trzeżwy nie będzie patrzyłna nazwy krajów czy zasługi w eliminacjach (ktore notabane Belgia
@steve__mcqueen: Dlaczego ty mnie probujesz czegokolwiek nauczyc skoro napisalem ci ze tez liczylem wczoraj na Belgie? To ze sobie po swojemu argumentujesz nie znaczy, ze na papierze Brazylia nie byla faworytem. Eliminacje Brazylia miala trudniejsze, a jeszcze je tak jak piszesz, #!$%@?.
"Kazdytrzezwy bedzie patrzyal na dyspozycje na mundialu"
Dwie wygrane z Tunezja i Panama, czyli z reprezentacjami ktore sa mundialowymi ogorami i wygrana z Anglia, ktora chciala przegrac ten mecz