Wpis z mikrobloga

@Ryzu17: @uplawy_swedzenie: @SpalonyHeretyk: Dobra zrobiłem research.

Pomijam jakieś ruskie ścierwo w którym latasz i strzelasz bo to nie rpg.

Freedom Force #!$%@? superbohaterowie przenieśli się w czasie by walczyć z 3 rzeszą. skisłem xD

Another War i Franek Dolas xD w zasadzie podobne, od jednego studia. Tylko wszystko stare. I rzut z góry za czym nie przepadam. Ale we Franka Dolasa bym zarżnął jak głupi. Szukam czy da się
@Marynasz: Akurat Freedom Force vs Third Reich to naprawdę fajna gra jeśli lubisz klimaty superbohaterów :p To nie jest przecież w żadnym razie gra historyczna bo tam walczysz z gościem o ksywie Nuklearna Zima, Czerwony Październik czy Blizkrieg xD
@Marynasz ja bym wolał żeby grało się zwykłym cywilem, coś jak "this war of mine", bo żołnierzem ciężko byłoby o podejmowanie wyborów i o otwarty świat, wiadomo rozkazy, walczy się tam gdzie ci każą. Lepsze było by próbowanie przetrwania podczas wojny, zbieractwo, budowanie schronienia, może jakieś akcje powstańcze.Coś w tym klimacie grałbym jak szalony
@Marynasz: Odpal dowolnego RPG i w głowie do wszystkich wtrąceń o złych magach siłach nieczystych itp wtrącaj niemców/nazistów. Używaj głównie broni miotanej i łuków udawaj, że to broń palna :D
@Marynasz ostatnio oglądałem Szeregowca Ryana i wpadłem na pomysł, że to dobry temat na rpg-a - chodzisz z drużyną po francuskich polach, wykonujesz poboczne questy, tu sobie postrzegasz do Niemców, tam uratujesz cywili, a główne zadanie to dotrzeć do tytułowego szeregowca i (żeby trochę wydłużyć wątek) odprowadzić go na miejsce ;)