Wpis z mikrobloga

418194,60 - 8,47 = 418186,13

Dystans: 8,47 km
Czas: ◷00:52:55
Średnie tempo: 6:15 min/km

W końcu jakiś częściowy sukces, bo udało mi się utrzymać w miarę powolne tempo. Wyszłam z założenia, że skoro i tak w najbliższym czasie nie będę mieć sposobności do trzymania się jakiegokolwiek założenia treningowego (urlop is coming), to sobie chociaż poklepie te kilometry, żeby mieć fajną bazę do trenowania po urlopie. No i nie mogę się doczekać, aż w przyszłym tygodniu spróbuję swoich sił w bieganiu brzegiem morza. (ʘʘ)

Miłego Mirki! ʕʔ

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #kinjabiega
  • 7
  • Odpowiedz
A na urlopie sie nie da biegać ( ͡º ͜ʖ͡º)? Jak jak gdzieś jechałem i nie mogłem zabrać rowera, zawsze zbierałem buty i strój do biegania. Polecam, bo można fajne miejsca odkryć.
  • Odpowiedz
@FearFactory: Ależ ja nie mówię, że nie będę biegać - bo oczywiście że będę! Bardziej mi chodzi o to, że właśnie będzie to takie klepanie kilometrów, a nie jakieś konkretne jednostki treningowe. :P
  • Odpowiedz
@Kinja: bardzo ładnie :) Zazdroszczę samodyscypliny że Ci się chce robić konkretne treningi, jestem śmierdzącym leniem i jak już odpalam apkę to wybieram trening, czytam co tam się dzieje, myślę, po czym włączam tryb "LOL, wincyj kilometruf hehe" i uj trening strzelił ( )
  • Odpowiedz
@enron: No ale Ty za to masz często okazję do biegania po zróżnicowanym co do wysokości terenie, a ja mam wszędzie płasko. :|
  • Odpowiedz
@Kinja: ja to bym sobie czasem chciał po płaskim... i nie ma jak ¯\_(ツ)_/¯
Najbardziej płaski teren mam 4km od domu - Zalew Nowohucki - no ale muszę zbiec te 150m w dół i potem tyleż pod górkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale już niedługo... Urlop w Ustce, tam jest ładnie i płasko ( ͡ ͜ʖ ͡) i pięknie pachnie morzem!
  • Odpowiedz
@enron Nad morzem to nadbieganie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Oplyy: o taaak, bardzo to lubię (ʘʘ)
Ale baaaaardzo fajnie wspominam jak raz w ferie uciekliśmy od krakowskiego smrodu na Wyspę Sobieszewską - bieganie po zamarzniętej plaży to było coś nadzajebistego ()
  • Odpowiedz