Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem się dziś na rowerze w deszczu jak przejeżdżałem przez tory tramwajowe pod dosyć ostrym kątem. Wstaję, podnoszę rower, patrzę a palec serdeczny jest jakoś tak straszenie krzywo w bok xD Caly przemoczony i uwalony z tego syfu na drodze niewiele myśląc po prostu nastawiłem go na swoje miejsce wsiadłem na rower i pojechałem do domu. Szybko pod prysznic i odebrać dzieciaka od rodziców. Pod prysznicem dotarło do mnie ##!$%@? ale jeszcze nie czułem bólu. U rodziców zaczęło boleć ale delikatnie. Szybki powrót do domu po kartę z #nfz zahaczając o aptekę w celu kupienia altacetu i bandaża. W domu szybki opatrunek i usztywnienie z klocków #lego (tych płaskich 2x8) i na #pogotowie czy tam #sor albo #ostrydyzur. I jak zobaczyłem ##!$%@? tylko na #ortopedia to naprawdę szacun dla #sluzbazdrowia
W kolejce jakiś patyczak 185cm wzrostu i z 70kg wagi. Wygląda jakby go potrąciła śmieciarka (sam osobiście wysłał bym go do psychiatry #heheszki ) wchodzi do pokoju zabiegowego. Kolejna osoba to jakaś #karyna która drze ryja i #!$%@? swoje głupoty w towarzystwie dwóch #sebix i #!$%@? #bekazgrubasow na kolesia z zabiegowego który chodzi w tym fartuchu-tak śmiała sie z lekarza, który zaraz miał jej udzielić pomocy. Moja kolej, wchodzę, ściągam opatrunek, lekarz chwali pomysł na usztywnienie i skierował na rtg. Pyk pyk pyk zdjęcie zrobione wychodzę i widzę znajomego i jego kumpla który uderzył się przypadkiem młotkiem w głowę xD pan doktor stwierdziłpalec nastawiony wzorowo jednak jakieś 6 tygodni potrwa leczenie #zalesie Jutro muszę zgłosić się do przychodni ortopedycznej na kontrolę i boję się, że mi zagipsują rękę na lato .

SamiecOmega - #!$%@?łem się dziś na rowerze w deszczu jak przejeżdżałem przez tory tr...

źródło: comment_ifz9d6ETNWHl7ohriEDFtElnn8524YVY.jpg

Pobierz
  • 17