Wpis z mikrobloga

Nadal nie potrafię i nie chcę na razie myśleć o spaniu z kimś innym czy szukaniu kogoś. Czasami trzeba zacząć żyć trochę dla siebie a nie dla innych. Ja bardzo chętnie wyjdę z koleżankami na piwo czy na rower szczególnie w taka ładna pogodę

Tak naprawdę to w tym momencie w życiu nie mam ochoty na związki lub bolce. Wolę się skupić na pracy/hobby i trochę odnaleźć siebie, jakby to głupio nie
  • Odpowiedz
ale z Ciebie troll. Pewnie sam jesteś przegrywam który słucha sie tylko mamusi i żadna dziewczyna Ciebie nie chce.


@ebenso: Ja nie wiem co to jest troll. Po prostu dzielę się doświadczeniami z młodości.
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: #!$%@? się i atakujesz różową w każdy możliwy sposób (i bezsensowny swoją drogą, bo niby co ty jej próbujesz udowodnić?) a gdy ludzie wytykają ci twój idiotyczny tok myślenia to krzyczysz "białorycerze!!!111". Idź na spacer pseudointelektualisto, bo na nikim nie robisz wrażenia. xd
  • Odpowiedz
a nie uważasz że każdy po rozstaniu szuka kogoś lepszego? Kogoś kto nie ma tej cechy która doprowadziła do zerwania.


@ruok: Dokładnie tak uważam!!! Dlatego nie wierzę te świętoszkowate deklaracje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu będzie szukała dla siebie lepszego chłopaka
  • Odpowiedz