Wpis z mikrobloga

a co tu do zalenia? Skoro się rozstaje to jest zdecydowana i pewnie zniesie to lepiej niż on, trochę beka.


@caos: Dla wrażliwych i empatycznych ludzi może nie być proste powiedzieć komuś, z kim było się kilka lat i zapewne planowało wspólną przyszłość, że to po prostu koniec. Myślę, że OPka właśnie taka jest i dlatego przeczuwa, że to rozstanie będzie trudne i dla niej i dla niego.
  • Odpowiedz
@emilkos8 trochę mamy sprzeczne informacje. Kocha i pewnie cierpi, ale sama napisała, że jest "maminsynkiem". Jak czytam co piszę to średnio mi się wydaje by była strasznie zdruzgotana, ale nie wiem. Nie znam jej
  • Odpowiedz
@PonySlaystation Powodzenia w podążaniu za pasją. Ja już mam 31 lat na karku, mialem wiele wiązków i teraz mam nadzieję spotkałem te jedyną. Kto wie więc życie pokaże. Ja po nieudanych związkach zacząłem podróżować po świecie, warto było.
  • Odpowiedz
a co tu do zalenia? Skoro się rozstaje to jest zdecydowana i pewnie zniesie to lepiej niż on, trochę beka. Zawsze ma lepiej strona, która zostawia ( ͡º ͜ʖ͡º)


@caos: najwidoczniej masz małe doświadczenie w związkach i/lub małą wyobraźnię. Nie zawsze jest tak kolorowo, bywa tak, że dwie osoby bardzo się kochają, ale z różnych przyczyn muszą się rozstać, jak właśnie np. inne priorytety w życiu,
  • Odpowiedz
@lady_katarina i tutaj się mylisz. Czytając wasze wpisy widzę, że góruje typowa "bajkowa" logika. ludzie się kochają, ale życie jest inne... Z żalem muszę się rozstać.


Trochę razi mnie wpis OP bo kreuje się na nieszczęśliwa osoba, a za chwilę stwierdza, że OP to maminsynek, że woli odkładać, ona ma inny cel w życiu bla bla i przytacza zachowanie faceta (zakup czegoś tam).

Imo skok na atencję, plaku plaku niech mnie ktoś
  • Odpowiedz
  • 0
@PonySlaystation przykra sytuacja. Współczuję. Życzę byś znalazła faceta który będzie bardziej dorosły.
Nie mówię że był złym człowiekiem ale widocznie potrzebuje dziewczyny której ten aspekt mimo wszystko ważny nie będzie przeszkadzał.
Ja nie wyobrażam sobie by moja matka za mnie cokolwiek robiła xd
Większość facet tak myślę jest odpowiedzialna, może po prostu trafiłaś na rzadki okaz. Albo koleś ma syndrom Piotrusia Pana.
Tak czy siak życzę powodzenia :-)
  • Odpowiedz
  • 0
Mamusia wszystko zawsze za niego robi - pranie, jedzenie, wizyty u doktora.


@PonySlaystation: Niezbyt obiecujący materiał na partnera na całe życie...
Trzymaj się :)
@emilkos8 Kiedyś to praniem i jedzeniem zajmowała się żona. Może to po prostu konserwatysta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Heh, apropo tego wpisu przypomniał się mi pewien gość, też miał łatkę maminsynka wśród okolicznych karyn, bo mieszkał z rodzicami, ale gdy po 6 latach oszczędzania postawił fajny dom, to nagle retorytyka zmieniła się o 180 stopni i nagle nie mógł się opędzić od dwóch z tych
które go wcześniej oczerniały. Chłop był jednak mądry i powiedział że wali takie związki. Zawsze gadał że u kobiet hajs=wszystko i nie ma co angażować
  • Odpowiedz
masz bolca na boku

Mam nadzieję że trzymasz się już kolejnej gałęzi?

Po trzech latach? Jesteś w #!$%@? spostrzegawcza.

Gość ma inne cele w życiu, no trudno zdarza się, ale z wpisu mam wrażenie, że OPka jest święta


@PonySlaystation: Jakie te wykopowe stuleje są typowe XD
Gdyby taki post napisał facet, to mielibyśmy "#!$%@?ć utrzymankę", "kolejna księżniczka z dwiema lewymi rękoma", "baby są łase na kasę", "uciekaj z toksycznego związku chłopie".
  • Odpowiedz