Wpis z mikrobloga

Mieszkaliśmy razem przez rok - na początku fajnie a później wyszło szydło z worka - nic nie umie zrobić. On chce do rodziców wracać na obiad co tydzień (rodzice 40 minut pociągiem od nas).


@PonySlaystation: ohui XDDDDDDD, nawet troche mi cie szkoda, sam bym od kobiety z czyms takim szybko #!$%@? w podskokach, ale czemu az 3 lata wytrzymalas?
  • Odpowiedz
Wśród wykopków oczywiście mizoginia pełną gębą XDD Niektórzy dalej nie mogą zrozumieć, że w tym przypadku bycie mamisynkiem nie objawiało się u tego chłopaka na każdym kroku i OPka powinna już zerwać dawno. Napisała, że zrywa więc naturalne, że podała tylko negatywy chłopaka. Jakieś pozytywny na pewno miał ale w tym wypadku się nie liczą. Może to się zbierało przez akurat te trzy lata i teraz po prostu przebrała się miarka.
Jeśli
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: ech klasyczny wypok, gdyby facet napisał, że jego różowa za bardzo kurczowo trzyma się rodziców to od razu by radzili, że ma się rozstawać i współczuli. Tutaj różowym jest niestety o wiele łatwiej znaleźć atencję niż zrozumienie. Trzymam kciuki na nowy rozdział w życiu.
  • Odpowiedz
Kurczę słuchajcie bo ja tutaj tylko przyszłam po plusa pocieszenia a wywołała się dyskusja dnia. W pracy jestem więc dopiero teraz mogę odpisać, na przerwie.
Ja nie mówię, że jestem święta - nikt nie jest. Każdy ma swoje wady - ja je mam, niebieski je miał. Tu nie chodzi kto ma więcej albo kto ma gorsze. Bo w związku po prostu te wady albo tolerujesz albo starasz się je jakoś ogarnąć. Zarówno
  • Odpowiedz
@Spajkuss: To było pewne że w końcu pojawi się jakiś #bialyrycerz . Nie mogę przestać lać z wpisu w którym dziewczyna prosi o wsparcie emocjonalne bo chce sobie wymienić partnera na lepszy model.

Poza tym nie napisałem że ma kogoś na boku/oku tylko że mam nadzieję że jedzie popularnym schematem i nie będzie ani przez chwilę samotna. A nazywanie mnie stulejem... jest urocze ale mało trafne.

Popisujesz się też dosyć silną
  • Odpowiedz
Kurczę słuchajcie bo ja tutaj tylko przyszłam po plusa pocieszenia a wywołała się dyskusja dnia. W pracy jestem więc dopiero teraz mogę odpisać, na przerwie.


@PonySlaystation: Ale zrozum że nie chodzi tu o rozstanie, bo te się zdarzają z różnych powodów. Tylko o żebranie o atencję, o wsparcie emocjonalne bo chcesz mieć odwagę wymienić chłopca na lepszy model. Publiczne dzielenie się intymnymi szczegółami związku a później dziwienie się że ludzie tu
  • Odpowiedz
@sylwester-stallone: podatek bo jestem samozatrudniona.
@przesympatyczny_pan: ale ja nie chcę go wymienić na lepszy model. Jest mi bardzo źle bo tak naprawdę nie potrafiłam sobie wyobrazić starości z kimś innym niż on. Nadal nie potrafię i nie chcę na razie myśleć o spaniu z kimś innym czy szukaniu kogoś. Czasami trzeba zacząć żyć trochę dla siebie a nie dla innych. Ja bardzo chętnie wyjdę z koleżankami na piwo czy na
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: jego rodzice są przekochani i nie mam nic przeciwko raz na miesiąc. Ale co tydzień, na weekend o jeszcze spać u nich. Bo my nie mamy jeszcze prawa jazdy Wiec musimy się telepać pociągiem ( teraz już nie bo wrócił mieszkać do rodziców).
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: szczerze to mam nadzieje, że po zerwaniu zacznie nad sobą pracować, ogarnie się i kto wie może za rok znów zadziała. Zawsze jak rozmawialiśmy o tych problemach to obiecywał się się poprawi i działało tylko przez pare dni - bo wie, że nic się nie stanie jak nadal będzie się tak samo zachowywał.
  • Odpowiedz
szczerze to mam nadzieje, że po zerwaniu zacznie nad sobą pracować, ogarnie się i kto wie może za rok znów zadziała. Zawsze jak rozmawialiśmy o tych problemach to obiecywał się się poprawi i działało tylko przez pare dni - bo wie, że nic się nie stanie jak nadal będzie się tak samo zachowywał.


@PonySlaystation: OK rozumiem. A chcesz być do końca życia sama czy chciałabyś poznać lepszy model?
  • Odpowiedz