Wpis z mikrobloga

@mirek_januszy: oczywiscie! Rozmawialiśmy wiele razy, zawsze były obiecanki cacanki z jego strony ze on się postara zmeinic itd itp.
Jest wiele problemów, miedzy innymi to ze zagląda mi do portfela. Wie, że zarabiam troszeczkę więcej i to nie jest żaden konkurs. Ale uważa, że ja nie powinnam sobie nic kupować bo muszę oszczędzać na dom. A on ostatnio kupił sobie figurkę Ilidana za £300 i zadowolony bo on ma oszczędności to
  • Odpowiedz
@PonySlaystation jeśli tak, to ok. Pytam, bo czasem są dziwne sytuacje na zasadzie "domyśl się" i przez to pary często popadają w kłótnie czy nawet rozstania. Rzeczywiście to co piszesz wygląda bardzo słabo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Postępujesz dobrze i słusznie, bo jak widać prośby i wskazówki nie dały dobrych rezultatów na dłuższy okres. Życzę wytrwałości!
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: ja sobie nie wyobrażam nie potrafić zrobić obiadu czy prania.. to sa podstawowe rzeczy. Jak facet ma dwie lewe ręce do majsterkowania jak ja to powinen chociaż w kuchni sie odnaleźć. Uciekaj bo w przyszłości będziesz musiała wszystko sama robić w domu..
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: koles brzmi jak typowy angol, ktory idzie, hehe, na kilka pint.

Pewnie jeszcze wcina Marmite ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kupił sobie figurkę Ilidana za £300 i zadowolony bo on ma oszczędności to sobie może pozwolić

o hui
  • Odpowiedz
@PonySlaystation no nie mogę, typowe mirko jest typowe. Dziewczyna sie żali, że musi się rozstać z facetem, bo okazało się, że parę rzeczy z nim jest nie tak i nie pasują do siebie. Ale stulejki mizogini przychodzą i przeprowadzają jakieś dochodzenie, że to na pewno jej wina, że ma bolca na boku, że już pewnie ma kogoś innego na oku, a może źle interpretuje zachowania swojego niebieskiego i tak naprawdę ona jest
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Ja z kolei nie mogę z wpisu w którym dziewczyna prosi o wsparcie emocjonalne bo chce sobie wymienić partnera na lepszy model ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Poza tym nie napisałem że ma kogoś na boku/oku tylko że mam nadzieję że jedzie popularnym schematem i nie będzie ani przez chwilę samotna (
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: Co jest złego w jeżdżeniu do rodziców na obiad? Ja sam bym z miłą chęcią wpadał na weekendy, ale ze względu na charakter pracy mogę ich odwiedzać raz na miesiąc, czasem ze dwa razy.
Może ziomek przesadza w jedną stronę. Ale z drugiej strony też miałem dziewczyne która nie rozumiała ze zarabiając minimalna krajową nie stać mnie było na wyjazd nad morze xD
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: te same kobiety, którym maminsynki przeszkadzają bardzo często same ze swoich synów robią maminsynków.
Nie bronię chłopaka, brzmi jak dzieciak faktycznie. Sam nie dawno zerwałem z tą "etykietą".....but still.

Trzymaj się i pamiętaj - ból mija...on zawsze mija. Każdego dnia jest coraz łatwiej, ale każdego dnia trzeba się z tym zmierzać. I to jest własnie najtrudniejsze....ale jest coraz łatwiej :)
  • Odpowiedz
@lady_katarina nie mogłem edytować. Zresztą zalatuje mi takim #!$%@?. Gość ma inne cele w życiu, no trudno zdarza się, ale z wpisu mam wrażenie, że OPka jest święta, a jej niebieski hurr zły maminsynek tfu. No gurwa xD dziwisz się, że kazdy tutaj szuka bolca jako przyczyny?

Nie znam opki ani jej związku więc nie hejtuje, a napisałem jak to wygląda z boku.
  • Odpowiedz