Wpis z mikrobloga

Hej Mirunki i Mirabelki! Z okazji napisania, a ostatecznie wydania mojej książki (TDD. Techniki programowania sterowanego testami), robię małe #rozdajo...

Zasada jest prosta - plusujesz, bierzesz udział w losowaniu tej właśnie książki. Zielonki (zarejestrowane przed dodaniem tego posta) też biorą udział. Losowanie przez #mirkorandom w poniedziałek o 17. No to... powodzenia!

#ksiazka #ksiazki #programowanie #tdd #csharp #dotnet
dariusz-wozniak - Hej Mirunki i Mirabelki! Z okazji napisania, a ostatecznie wydania ...

źródło: comment_L56g9s87DEsru7YS8LTefMLhv48EXEXY.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@dariusz-wozniak
Siemanko,
Mam takie pytanie do Ciebie.
Obecnie robie sobie liste zagadnien, która chce przerobic przed kolejna praca. Ostatnio robilem sobie male cwiczenie z rekurencji, teraz chce porobic refleksje, websockety, poczytac o cachu na backendzie a na frontendzie przejrzec ogolnie nowe asnyc/await i nowe feature ES.

Czy masz jakies sugestie co powinienem umiec/ albo miec pojecie jako regular w nastepnej pracy?

Z design patternow to builder, factory, decorator :). Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@dariusz-wozniak

Siemanko,

Mam takie pytanie do Ciebie.

Obecnie robie sobie liste zagadnien, która chce przerobic przed kolejna praca. Ostatnio robilem sobie male cwiczenie z rekurencji, teraz chce porobic refleksje, websockety, poczytac o cachu na backendzie a na frontendzie przejrzec ogolnie nowe asnyc/await i nowe feature ES.

Czy masz jakies sugestie co powinienem umiec/ albo miec pojecie jako regular w nastepnej pracy?

Z design patternow to builder, factory, decorator :). Pozdrawiam


@anhydryt:
  • Odpowiedz
@mieszankaBiaukowa: Dzięki za uwagę — być może masz rację i w książce jest błąd. Wg Wikipedii /billion/ to:

"1,000,000,000, i.e. one thousand million, or 10^9 (ten to the ninth power), as defined on the short scale. This is now the meaning in both British and American English."

Postaram się to zweryfikować i wrzucić erratę.
  • Odpowiedz