Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, dwa lata temu u lekarza medycyny pracy okulista ledwo co przepuścił mi badania wzroku, niedługo znowu mam badania u lekarza medycyny pracy i tym razem nie chce mi się z tym walczyć więc pomyślałem że szybciej wyrobie sobie okulary i teraz pytanie czy jeśli lekarz medycyny pracy wpisze mi że takowe okulary mam to muszę w nich chodzić do pracy? Źle się czuje w okularach, soczewki też odpadają bo trzeba wymieniać , chyba nikt w pracy nie lata sprawdzając czy zgadza się wszystko z papierami tym bardziej że 2 lata pracuje tam bez.
#lekarz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwerty1991: sam sobie niszczysz zdrowie, wada będzie się pogłębiać bo źle czujesz się w okularach. I tak będziesz mieć adnotację że musisz w nich pracować ale pracodawca będzie miał to w dupie.
@r4do5: ja ich nie potrzebuje jednak moje oczy niestety tak :-( z bliska widzę super ale jak coś dalej to już się rozmazuje :-) mam nadzieję że zapłacę około 350zl. Mógłbym spróbować przejść badanie bez nich ale tak czy siak bym musiał w przyszłości je ogarnąć dla własnej wygody a teraz mam powód żeby tego nie odkładać :-)
@r4do5: życzę powodzenia :-D ja to latami odkladam ale czas najwyższy , jutro ostatni dzień urlopu więc od rana lecę do okulisty , mam nadzieję że w rozsądnej cenie da oprawki :-D