Wpis z mikrobloga

@przegryw90 Ma mnie na czarnej, a mnie #!$%@?ł.
https://www.wykop.pl/wpis/33724325/zalozylem-nowe-konto-na-tinderze-i-kogo-spotkalem-/

Oczekujesz wsparcia od kogoś kogo szantażujesz/obciążasz ogłoszeniami wszem i wobec, że zamierzasz się zabić? x'D Pomijając już fakt, że prawdziwi samobójcy czy ludzie z ciężką depresją nie są atencyjnymi #!$%@? na tym punkcie, jak ty na tinderze.
Znałam takiego jednego, co mi się podczas wideorozmowy chciał ciąć. Dostawałam zdjęcia pętli od laski, na której dość mocno mi zależało. I ciężko oczekiwać wtedy od kogoś WSPARCIA, jeśli jesteś toksycznym #!$%@?. Takich ludzi się zlewa i odcina od swojego otoczenia, inaczej można się nabawić niezłych problemów psychicznych - jak ja, dzięki takim cudownym osobom twojego pokroju.
Jeśli chcesz się zabić to od wsparcia jest zakład psychiatryczny, psychiatra i leki. Nie randomowe laski na Tinderze, nie twoi znajomi czy rodzina, jeśli masz ich obciążać fałszywymi ogłoszeniami o próbie samobójstwa wyłącznie dla atencji.

Moja matka kiedyś chciała się po pijaku tak pochwalić jak to się ona nie chce zabić i zadzwoniła na telefon zaufania. Może też spróbujesz? Zajechała policja i pogotowie i wylądowała w psychiatryku na ładnych parę dni. By ci się od razu odechciało #!$%@? za atencję.

A bym #!$%@?ła takich maczetami.

#przegryw #psychiatria #logikaniebieskichpaskow #depresja #zwiazki
  • 11
@piotrobuchodonozor: Moja bliska przyjaciółka miała silne myśli samobójcze, ale udało się ją prawie siłą zaciągnąć do psychiatry i jest spora poprawa. Tyle że ona ma stwierdzoną klinicznie depresję i jej największym problemem w życiu nie jest brak bolca, czy w przypadku przegrywów pieroga.
@piotrobuchodonozor: Rozumiem to i nie obwiniam nikogo o to, że ma problemy. Zirytował mnie tylko fakt, że próbuje wylewać pomyje na randomową dziewczynę, bo nie zainteresowała się tym, że po +/- dziesięciu wiadomościach dowiaduje się, że koleś chce się zabić - no cudowny start znajomości!
@framugabezdrzwi: Zdrowy jak ja.
W komentarzach żalił się, że pomagał takim psychicznym laskom i je wspierał - to gratulacje za bycie debilem, bo jeśli jakikolwiek człowiek, facet czy laska, afiszuje się swoimi problemami psychicznymi, to nie dość, że jest toksyczny i niszczy cię od środka, to jeszcze jest to wyraźny sygnał, że ta osoba jest nawet bardziej #!$%@?ęta niż twierdzi.
A co do niego - czubek się nigdy nie przyzna, że