Wpis z mikrobloga

Siedzę w poczekalni do lekarza i jakiś facet przyszedł z legitymacją zasłużonego honorowego krwiodawcy. Pyszny bul dupy grażyn i januszów xD
  • 103
  • Odpowiedz
@kantalupa_: o #!$%@?, baba co najgłośniej narzekała, czekała od dwóch godzin i była pierwsza w kolejce, okazało się że pomyliła dni i poszła do domu bo jej lekarz nie przyjmuje XDDDD
  • Odpowiedz
o #!$%@?, baba co najgłośniej narzekała, czekała od dwóch godzin i była pierwsza w kolejce, okazało się że pomyliła dni i poszła do domu bo jej lekarz nie przyjmuje XDDDD


@kantalupa_: powinna dostać bana na tydzień ;)
  • Odpowiedz
  • 513
@Niejemziemniakow: jakiś janusz sprawdzał czy to napewno jego ta legitymacja i porównywał z dowodem bo on nie wierzy xD

@kantalupa_ I co facet dał mu oglądać swój dowód? Ja bym Januszowi w życiu dowodu osobistego nie pokazał.
  • Odpowiedz
@Variv:

panie ja we wojsku byłem i krew oddawałem a w kolejce stoje, pan młody ciekawe kiedy pan tyle krwi oddał

Facet pokazał dowód i janusz dupa cicho, zresztą co mu z tego że spojrzy na dowód. Każdy ruch i każde słowo potęgowało bul dupy więc było warto
  • Odpowiedz
@Czerczil: Tak, NFZ, wtedy nie widziało mi się płacić 100 zł za zastrzyk. My do odczulania wchodziliśmy na max 30 sekund, osłuchać płuca i wpisać dawkę do zeszytu, nawet była kartka na drzwiach, zakończyłem to jakoś w 2012/2013
  • Odpowiedz
@Barteky: gość miał oddane 12,5litra

Dawcy krwi:
- mężczyźnie, który oddał w dowolnym okresie co najmniej 6 litrów krwi lub
odpowiadającą tej objętości ilość jej składników
– przysługuje tytuł „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi III stopnia” i brązowa odznaka honorowa „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi III stopnia”.

Dawcy krwi:
- mężczyźnie, który oddał w dowolnym okresie co najmniej 12 litrów krwi lub odpowiadającą tej objętości ilość jej składników
– przysługuje tytuł „Zasłużony Honorowy
  • Odpowiedz