Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki - uprzejma prośba - zakładajmy chociaż odblaski na rower - wystarczy taka choćby opaska odblaskowa (na sztycę czerwona) a na przodzie -> albo na widełki albo pod kierownicą -> żółta/biała

O zmroku jeździ masa rowerzystów bez jakiegokolwiek odblasku (nie mówiąc już o jakimkolwiek oświetleniu).

Koszt takiej opaski elastycznej odbalskowej to ok. 1zł /szt.

To jest tak tanie a ogromnie poprawia nasze bezpieczeństwo na drodze. Nie trzeba nic przykręcać - wystarczy założyć na sztycę pod siodełko i z przodu roweru ... i zapomnieć

Zadbajmy o nasze bezpieczeństwo

#rowerowyrownik #ruszmiasto #100km #rowerowyszczecin #ruszmirko #rowerowawarszawa #ruszkrakow #ruszwroclaw #rower #rowery
adhonores - Mirki i Mirabelki - uprzejma prośba - zakładajmy chociaż odblaski na rowe...

źródło: comment_rN3BiZ4L6eoWaSjGa1k7315Ur8bL573C.jpg

Pobierz
  • 8
Mirki i Mirabelki - uprzejma prośba - zakładajmy chociaż odblaski na rower - wystarczy taka choćby opaska odblaskowa (na sztycę czerwona) a na przodzie -> albo na widełki albo pod kierownicą -> żółta/biała

@adhonores:
Twój wpis wygląda na błędny i nie zostanie uwzględniony w statystykach. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego równika, użyj tagu #rrtech.
Możesz od razu zmienić
@darvd29: dzisiaj jechałem pod wieczór samochodem i na drogę wjeżdżała gromadka dzieci z rodzicami -> żadne z nich nie miało ani jednego odblasku - ani jednego. Pod wieczór jak jest już taka szarówka to naprawdę rowerzyści bez odblasków zlewają się z otoczeniem i o nieszczęście nietrudno. W zasadzie to dziwię się dlaczego producenci rowerów na ramach w ramach naklejek (np. widełki tylnego trójkąta) nie stosują odlbasków...
@adhonores: stary, ale po co ten spam tagami?
Czerwony odblask z tyłu i oświetlenie to obowiązkowe wyposażenie roweru. Nikt nie robi łaski, że to ma/nabędzie.
Wiem, że jest problem, ale wpisy na mirko nic nie pomogą. Dopóki policja nie zacznie tego egzekwować, to nic się nie zmieni.
A taka opaska nie wiem, czy jest legitna. Skoro światła nie mogą być widoczne z drugiej strony (w sensie np. czerwone światło nie może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adhonores: jo mom takie światła mocne, że jak jado z naprzeciwka, to mi auta migajo, co bym długie wyłączył. A jak jado z tylu to mnie migajo, że mam tylne przeciwmgielne włączone

A tak serio, to mam komplet naprawdę dobrych i mocnych świateł, odblaski na szprychach i pedałach.

I też mnie #!$%@?ą niedoświetleni pedalarze.