Wpis z mikrobloga

#neuropa #poznan #lancuchswiatla - kolejny protest + mistrzowski #plakat jednego z artystów #uap

Szanowni, Szanowne,
znów wychodzimy by zamanifestować nasz sprzeciw wobec zawłaszczania sądów przez polityków

Walka o Sąd Najwyższy - orzekający o ważności wyborów powszechnych - wciąż trwa.
Pierwsza Prezes SN prof. Małgorzata Gersdorf stoi na straży naszych praw mimo iż od trzech tygodni teoretycznie działa ustawa która próbuje ją usunąć. Spotykamy się by okazać nasze wsparcie dla Pierwszej Prezes.

Ponadto będziemy apelowali do prezydenta i senatu, oraz Komisji Europejskiej.
Walka trwa

Spotkajmy się na pl. Mickiewicza w poniedziałek o 21:00

Weźmy latarki, flagi Polski i Unii.
Bądźmy razem!
Nie dajmy sobie odebrać naszych praw!

Więcej szczegółów za chwilę :)

#nieodpuszczamy

Udostępnij !
Zaproś znajomych !

#wolnesady
#wolnewybory
#wolniludzie

grubson234567 - #neuropa #poznan #lancuchswiatła - kolejny protest + mistrzowski #pla...

źródło: comment_IgVC1buGNiMx2d80FucT3jID1MN9oAYg.jpg

Pobierz
  • 23
@GordonLameman3: Dociera, dlatego okaże swoje niezadowolenie przy urnie wyborczej jak cywilizowany człowiek. Bez darcia ryja i robienia z siebie debila, co tylko pogarsza waszą sytuacje bo wyborcy PiS uważają was a niespełna rozumu. Im więcej takich dziwnych akcji jak cover Another Brick in the Wall w wersji z wolnymi sądami tym bardziej sobie szkodzicie. Cytując klasyka ,,Sami byście na to wpadli gdybyście #!$%@? mieli mózg."
@GordonLameman3: To ze dzieje się źle, gdy władza zamienia się w absolutną istoty takie jak @satan696 czy @gensek zrozumieją dopiero, gdy zdejmie swoją miłą rozdawniczą maskę i sama uzna ich za "roszczeniowych lewaków, sb-ków i innych pomiotów gorszego sortu". Ale taka myśl że fundowanie socjalu, po zdobyciu pełni władzy nad sądami, istytucjami, mediami, ngo-sami, wyborami się wyczerpie, bo będzie dla komuszków zbędna - jakoś ciągle nie zaświtała im pod kopułą.
@Gensek

Może byś wpadł na to, że jak tak dalej pójdzie to kolejne wybory nie będą "zwyklymi" wyborami. No, ale nie wpadłeś.

Obrażać cię nie będę, bo chciałbym trzymać poziom. Oczekiwałbym tego samego od innych ale już za późno.
@grubson234567: Ja tu nie planuje żyć, jeszcze trochę i arrivederci Roma.
A te media czy ngo-sy, to mi ich nie żal. Ja po nich płakać nie będę bo po kim? Michnikach? Organizacjach od wciskania nielegalnych imigrantów? A prawicowej prasy też nie czytam.
Dobrze że nigdy nie głosowałem i głosować nie mam zamiaru. ¯\_(ツ)_/¯