Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zaakceptować przeszłość partnera - gdy wiem, że chodził wcześniej na prostytutki i umawiał się na seks-randki, spał ogólnie z ponad 30 kobietami, choć ma dopiero 20 kilka lat. Według niego było to walką z samotnością, bo miał pecha do kobiet i nie mógł znaleźć tej jedynej. Zapewnia o miłości i chce bym odkreśliła jego przeszłość grubą kreską, ale ja przez to nie potrafię mu ufać w 100% i często ten obraz jego częstych zauroczeń mam przed oczami.

#zwiazki #feels #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania: W badaniach seksualnych występuje grupa mężczyzn którzy mają ZNACZĄCO więcej partnerek niż inni. Wg nomenklatury wykopu - chadów. :)
Oni nie wybrzydzają - biorą co się trafi i na randkach, a do tego uzupełniają potrzeby płatnym seksem.

Miłość miłością, ale twój facet zdecydowanie hołduje hasłu "przy jednej dziurze to i kot się nie wyżywi."
@NGX2: Przeszłość ma wpływ na przyszłość i jedynie osoby, które mają coś do ukrycia twierdzą inaczej, że niby nie ma.
Ktoś, kto wcześniej walił się jak domki w Czeczenii będzie robił to dalej.
Prędzej, czy później, ale będzie.
@AnonimoweMirkoWyznania: 20 lat i samotność taka, że musiał ratować się prostytutkami? No jakoś tego nie kupuję.
spał ogólnie z ponad 30 kobietami, choć ma dopiero 20 kilka lat


@AnonimoweMirkoWyznania: Biorąc pod uwagę, że ma przykładowo 25 level, a zaczynał życie seksualne od 17, to statystycznie daje prawie cztery partnerki seksualne w roku, czyli co 3 miechy nowa.

Według niego było to walką z samotnością

A według mnie budowaniem sobie ego.

miał pecha do kobiet i nie mógł znaleźć tej jedynej.

Jakiś ogromnie wybredny ten twój niebieski.

Zapewnia