Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zaakceptować przeszłość partnera - gdy wiem, że chodził wcześniej na prostytutki i umawiał się na seks-randki, spał ogólnie z ponad 30 kobietami, choć ma dopiero 20 kilka lat. Według niego było to walką z samotnością, bo miał pecha do kobiet i nie mógł znaleźć tej jedynej. Zapewnia o miłości i chce bym odkreśliła jego przeszłość grubą kreską, ale ja przez to nie potrafię mu ufać w 100% i często ten obraz jego częstych zauroczeń mam przed oczami.

#zwiazki #feels #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 70
  • Odpowiedz
cierpial na samotnosc


@boltzmann: Jak ktoś jest samotny, to szuka przyjaciół/znajomych/bratniej duszy.
Leczenie samotności przygodnym seksem z przypadkowymi osobami, to rak.
To jak stosowanie alkoholu na problemy. Chwilowo sprawi, że ich nie widać, ale ich nie rozwiąże.
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: Widac, ze nie masz pojecia o meskiej psychicw... Widzisz, my mamy szufladki w glowach. Jedna jest dla kumpli z pracy, druga dla kumpli od piwa, trzecia do seksu itp. Potrzeba przyjazni to co innego jak potrzeba seksu, czulosci itp. Nie zaspokoi jej sie ze znajomymi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Daj zyc, mlody pistolet musi sie wystrzelac.
Do Mirkow: nigdy, nawet pod kara smierci nie zdradzajcie partnerce z iloma kobietami spaliscie, nigdy. Niezaleznie jaka to liczba do niczego dobrego to nie prowadzi: jak w jej odczuciu za duzo (a moze to byc 2 albo 20 albo 200) to przyklad schizy macie powyzej, jak 'za malo' to bedzie: co z nim nie tak? nie ma popedu? chory? inne go nie chcialy?
  • Odpowiedz
Widac ze kompletnie nie znasz sie na rzeczy.

Jakby chcial robic w #!$%@? OP'ke to by powiedzial ze 3 ;)


@NexciaK: Skomentowałam post z własnego punktu widzenia. Nigdzie nawet nie zasugerowałam, że chce ją zrobić w #!$%@?. Poddałam jedynie w wątpliwość fakt, może mieć problem z prawdziwym zaangażowaniem się, bo jak do tej pory miał tylko dużo bardzo płytkich relacji i często je zmieniał. Czytaj ze zrozumieniem.

Potrzeba przyjazni to co
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja spalem z ponad 60 kobietami, zadne seks randki czy prostytutki, a mam 27 lat. Jak sobie moja przyszla zona z tym radzi? Nie mysli o tym bo i rozumie sytuacje (stracilem prawictwo w takim wieku ze nie bardzo wiedzialem co to seks). No i jakos nigdy zadnej nie zdradzilem. Po prostu mu ufaj i tyle (choc chodzenie na seks randki czy dziwki jest odrazajace). Szczescia ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
przeszłość to PRZESZŁOŚĆ, dlaczego pozwalasz, żeby wpłynęła na teraźniejszość? Jest Ci z nim dobrze i nie zranił cię w żaden sposób a i tak mu nie ufasz? Jeśli tak to nie marnuj mu czasu i zastanów się skąd ten brak zaufania. Mógł spać nawet z 100 kobiet i to nic nie oznacza dla związku teraz. Postaw się w jego sytuacji i przemysl to, jeśli dalej ci nie pasuje to się z nim
  • Odpowiedz