Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zaakceptować przeszłość partnera - gdy wiem, że chodził wcześniej na prostytutki i umawiał się na seks-randki, spał ogólnie z ponad 30 kobietami, choć ma dopiero 20 kilka lat. Według niego było to walką z samotnością, bo miał pecha do kobiet i nie mógł znaleźć tej jedynej. Zapewnia o miłości i chce bym odkreśliła jego przeszłość grubą kreską, ale ja przez to nie potrafię mu ufać w 100% i często ten obraz jego częstych zauroczeń mam przed oczami.

#zwiazki #feels #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 70
  • Odpowiedz
MglistaWybranka: Do wszyatkich niebieskich piszacych, ze to przeszlosc, nic nie znaczy. Gdyby rozowa w wieku zalozmy 25 lat powiedziala wam, ze miala 30 partnerow to byloby spoko i fajnie, nie przejmuje sie? Bo widze ze to dla was dziala w jedna strone. Wy sobie ruchaliscie, partnerka to akceptuje wiec zajebiscie. Mysle ze sami takiego stanu nie umielibyscie zaakceptowac wiec dlaczego was dziwia komenyarze rozowych ze dla nich to za duzo, nie
  • Odpowiedz
mentalności "nie ta, to następna",


@GoSiulKa: to bardzo doby mindset, wręcz wzór konspekt. Po co fiksować się na punkcie jednej, skoro i tak jest ich sporo, mają do zaoferowania podobne rzeczy (często oferta ta kończy się właśnie na tym, nie oszukujmy się). Szkoda życia na związki.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A poza jego przeszłością, to jaki on jest w stosunku do Ciebie Autorko wpisu. Bait czy nie, teoretycy życia będą się spierać czy ilość partnerów seksualnych sprawia, że ktoś się nadaje do związku czy śmieciarki.
Niby r-Ewolucja seksualna ale do ewolucji mentalnej jeszcze daleko :) Wracając do tematu. Ważniejsze jest to jaki jest w stosunku do Ciebie, czy jest prawdomówny (to dzisiaj rzadka cecha a zresztą... może zawsze tak było.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba tylko kobieta bez szacunku do siebie zadaje się z kimś takim XD btw, tego typu pytania na tym portalu są bez sensu, bo przeważają faceci, którzy, jak wiadomo są strasznymi hipokrytami XD i piszą, że okej itp., ale żaden z nich nie umiałby tego zaakceptować u swojej partnerki, wiec odpowiedzi tutaj są o kant 4 liter rozbić :D Do tego wystarczająco dużo masz wątpliwości, jeśli piszesz o tym na
  • Odpowiedz
Acocietointeresuje: @boltzmann
Dlatego nie lubię mężczyzn.Wszędzie szufladkujecie kobiety.Ja ostatnio robię z wami to samo.Tak na prawdę to można mieć partnera z którym się imprezuje i którego się kocha.Jedno drugiego nie skreśla chyba że ktoś jest ograniczony.A co do autorki to odpuściłabym sobie takiego mężczyznę.Bo prawdę mówiąc kobieta się ogarnia a facet to już nie bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz