Wpis z mikrobloga

Dzisiaj była moja pierwsza styczność z waszym projektem. Przepraszam wszystkich członków drużyny za wleczenie się 20 metrów za squadem i początkowe nie ogarnięcie zresetowania pluginu na radio ale przez 5 fpsów na mapie + moje nie ogarnięcie army to była mieszanka wybuchowa. Dobrze, że był resete mapy bo bym raczej nie dotrwał do końca xD. Chyba jednak sobie dopuszczę bo pomimo normalnych fpsów w kampanii, to na waszych misjach raczej nie wyciągnę nawet tych stabilnych 30 :/
#armaforces
  • 5
@Dezanhil: Problem z FPSami nie leżał po twojej stronie, głowa do góry. Większość osób skarżyła sie na masakryczie małe ilości FPSów na starcie. Czarnoruś to wymagająca mapa, a i ze skryptami było coś nie tak - nie ma co sie peszyć. Tak, jak napisał mydło; wpadnij w przyszłości na kolejne misje, jestem niemalże pewny, że będzie lepiej.
@Dezanhil: Problem leżał w samej mapie i misji. Sam miałem te 11 fps i nie, nie jest to standard. A już byłem na kilku misjach grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozgrywka zwykle oscyluje w 20-50 fps (wszystko zależy od tego jak mission maker "przyłożył" się do misji, ilości graczy na serwerze itp). Sam swoje misje projektuje z założeniem "Najlpierw FPS, potem cała reszta" i 30 FPS to
Madin5 - @Dezanhil: Problem leżał w samej mapie i misji. Sam miałem te 11 fps i nie, ...

źródło: comment_wHPcPTq8sfNrYjwhBYDtYPpn39nJVqPG.jpg

Pobierz