Wpis z mikrobloga

wołaj jak się czegoś dowiesz, jeszcze dodałbym do zapytania czy ktoś zna wogóle kogoś kto pracuje jako inżynier tekli, ostatnio zacząłem szukać ale nie ma wcale informacji jak zakręcić się wokół takiej pracy
@Evert:

ktoś zna wogóle kogoś kto pracuje jako inżynier tekli ostatnio zacząłem szukać ale nie ma wcale informacji jak zakręcić się wokół takiej pracy


Prosta sprawa. Uczysz się podstaw tekli czy tam revita albo idziesz na kurs. Wpsiujesz tekle w cv i szukasz biura projektowego, ktore opracowuje projekty w duzej skali z uzyciem tekli. Sama umiejetnosc klikania to jest moze 1% tego co potrzebujesz umiec. Wlasciwie jesli masz doswiadczenie w jakimkolwiek
@name_taken: tzn rzuciłem terminem "inżynier tekli" bo chwilę wcześniej przeczytałem jakąś ofertę pracy zza oceanu "tekla engineer' - jako o gościu co modeluje i projektuje w tym programie (tzn nie wiem jak taka praca wygląda, bo niewiele znalazłem na ten temat, w pracy pracuję na budowie i podglądam model obiektu w tekla wieverze, ale ktoś jakoś takie rzeczy musi tworzyć, stąd moje zainteresowanie i pytanie, z początku myślałem, że taki model
1. Podoba mi się Skandynawia pod kątem przyrody i chciałbym ją zwiedzić.
2. Poziom życia i zarobków jest tam stosunkowo wysoki.
3. Chciałbym nauczyć się języka norweskiego.