Wpis z mikrobloga

zwalczaniu zabobonów, które nie służą rozwojowi cywilizacyjnemu.


@fegwegw: a z tym się też nie zgodzę, gdyż wielu sławnych naukowców i odkrywców było katolikami. Nie wiem jak bycie katolikiem i postęp cywilizacyjny się gryzą. Katolicy to nie Mormonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_lay_Catholic_scientists
Tak, freethinkerzy moga pisać swoje ataki na katoli na urządzeniach, które mają dzieki m.in. katolom ( ͡ ͜ʖ ͡)
Na przykład ja może jestem zbłąkana duszyczką i chciałbym żeby mnie jakoś przekonano do kościoła


@Kuciniak: ale wiesz, że wiara polega na tym ze sam w coś wierzysz bez dowodów i argumentów? Na przykład - wierzysz że jestes lepszy od katoli, chociaż nie ma żadnej naukowej miary, do mierzenia " bycia lepszym" Czysta wiara, nie poparta nauką
A jak chcesz się przekonać do katolicyzmu, to może spróbuj w miejcu w którym
Znowu rzekomy ateista atakuje innych ateistów, drugi dzisiaj xD tylko wkleję, co już pisałem:

Najgorsi są tacy niby ateiści, którzy plują na innych ateistów na każdym kroku. Podejrzewam, że to jednak wierzący, podszywający się, albo krypto ateiści - czyli srający ze strachu, że Bóg może istnieć, ale są skończonymi leniami, nic nie robią w kierunku wiary, więc wygodniej im po prostu powiedzieć, że są ateistami.

Tutaj naprawdę nie ma czego udowadniać, kościół
Znowu rzekomy ateista atakuje innych ateistów,


@srogie_ciasteczko: i przyjmujesz to na wiarę? Że jestem katolikiem udawającym ateiste?
Bo "prawdziwy" ateista przecież nigdy nie skrytykował innego ateisty?
Eeeech

Choćby ktoś poświęcił swoje życie propagowaniu ateizmu,

A dlaczego masz propagować ateizm?
Jeśli chcesz innym wciskać swoje poglądy, nie jesteś lepszy od nich.
Jak chcesz to zrobić? Założyc kościół? Chodzic od domu do domu jak swiadki?
Daj spokoj.
Bycie ateistą to odrzucenie innych religii