Wpis z mikrobloga

"Ksiądz w mojej parafii każe dawać w kopercie milion złotych za chrzest, trzy miliony za pogrzeb i sto milionów za ślub. W ogóle, to podobno jest ludobójcą z wojny z Jugosławii, ale przeniesiono go na inną parafię, więc wszystkie służby świata zgubiły jego trop i przestały go ścigać.

Dodatkowo kupił od państwa 100 milionów hektarów za grosz, bo ma dobre układy z rządem i jest prawą ręką Rydzyka. Ma też prywatny harem i sto Bentleyów.

Poza tym katolicy wierzą w bajki i to głupota, bo nikt normalny nie wierzy w wymysły sprzed tysięcy lat bez dowodów. To żałosne i śmieszne. Najgorsze, że katolicy spalili Galileusza, Bibliotekę Aleksandryjską i mówili, że Ziemia jest płaska.

Liczy się tylko racjonalizm i skrajny sceptycyzm, czyli wartości bliskie prawdziwie mądrym ateistom, przejawiające się, np. wierzeniem w baity na temat kościoła na mirko, na które nie ma żadnych dowodów.

Pamiętajcie, wiara to głupota, no chyba, że chodzi o tendencyjną historyjkę o złym księdzu od anona z internetu, to wtedy nie.

Taguję to oczywiście #bekazkatoli #takaprawda #gimbokatolicyzm i #gimboateizm, żeby katole nie mogły zdyskredytować mądrości które tu napisałem. Teraz oczywiście czekam na setki plusików od racjonalistów i sceptyków za pisanie tej prawdy i ośmieszanie katoli, a dodaktową kartą przetargową będzie poniższy, bardzo mądry obrazek."

#heheszki #rakcontent #wiara
L.....i - "Ksiądz w mojej parafii każe dawać w kopercie milion złotych za chrzest, tr...

źródło: comment_OuZ1ZTnI2Mn58dRRfUGztZ7Xm3boEsXc.jpg

Pobierz
  • 52
A z czystej potrzeby brania kasy? Bo niczym więcej jest twoja religja xDD


@xandra: W zasadzie to nie moja religia, zostałem ochrzczony, przystąpiłem do komunii, bierzmowania. Jednak dorosłe życie rozpocząłem jako ateista i obecnie jestem wykluczony z KK( ͡° ͜ʖ ͡°)-.