Wpis z mikrobloga

@MojWujaaa: Dieta to jest Twoje odżywianie. A to jaką kto ma to zależy. Miło, że troszczysz się o moje pieniądze, ale niestety, gromadzę wiedzę sama, przefiltrowuję i w taki sposób tworzę swoją dietę. :)
  • Odpowiedz
@Twinkle: Nie wiem czemu czujesz się zaatakowana xD Tylko mówię jak jest, jak przefiltrujesz wiedze tak że zostawisz sobie tylko publikacje medyczne, a nie artykuły z kolorowych witryn to zobaczysz że to nie ma po prostu znaczenia
  • Odpowiedz
@MojWujaaa: A jednak ma. :) Ja na przykład przy diecie ketogenicznej mam więcej siły, niż przy diecie węglowodanowej. :) Aktualnie jestem na wysokich węglowodanach i musiałam znowu wrócić do picia yerby.
  • Odpowiedz
Kwestia definicji diety. Po prostu ja nie zwracam uwagi na jakiej diecie jestem bo to nie ma znaczenia.


@MojWujaaa: Twoja dieta polega na ograniczeniu Ww>insuliny bez ktorych tycie nie jest mozliwe.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawda znana od tysiacleci.... :)
  • Odpowiedz
@MojWujaaa: To, że może mieć racje w jednej kwestii nie wyklucza tego, że może sie mylić w innej, ale skoro czytać ze zrozumieniem nie umiesz to pewnie logicznie myśleć też nie xd
  • Odpowiedz
@mjkkl: Jak nauka coś udowadnia to jest to udowodnione i nie "przecież może się mylić". Nie może. Przez takich jak ty później powstają właśnie płaskoziemcy, antyszczepionkowcy, anty GMOwcy i inni podludzie.
  • Odpowiedz
@MojWujaaa: nie no jednak ultra dzban z ciebie xdd Ptolemeusz kiedyś stworzył teorie geocentryczną i była uznawana za prawidłową mimo, że nie odzwierciedlała stanu faktycznego, a potem Kopernik wyskoczył z teorią heliocentryczną to co, obaj mieli racje i „jak nauka cos udowodniła to było udowodnione” ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • Odpowiedz