Wpis z mikrobloga

warto #!$%@? do redukcji spacer godzinny naczczo do roboty rano intensywnym tempem czy szkoda czasu?
Ogólnie jestem na IF i moje okno zywieniowe zaczyna sie o 12 wiec ten spacer bym robił od 7 do 8. Docinam się żeby jakoś wyglądać na plaży za miesiąc na urlopie i cisne ładnie - 14% bf, a startowałem na początku, czyli niecały miesiąc temu z 17,5 czy coś takiego, no i teraz mam lekki zastój.
Nie chce ucinać juz kalorii za bardzo bo chce miec tez sile na fbw. Czy taki spacerek godzinny zamiast tramwaju dobrze by bylo #!$%@?ć ?

#mikrokoksy #silownia #redukcja
  • 5
@crine: Były kiedyś badania:
Robienie cardio na czczo vs robienie cardio po zjedzeniu.
Wynik: w cardio na czczo faktycznie zeszło więcej masy, ale także i masy mięsniowej.

Reasumując: ja bym nie robił cardio na czczo, o ile nie masz zamiaru zjeść niedługo po nim.

Lepiej już byłoby np. dodać jakieś cardio po treningu(o ile mówimy o zachowaniu tkanki mięśniowej).
No chyba, że interesują Cię jedynie cyferki na wadze, to rób co
@crine: Wiesz no generalnie możesz wrzucić to cardio, bo oczywiscie to dodatkowy ruch i spalone kcal.
Może to co napisałem wyżej po prostu wychodzi z mojego przewrażliwienia i strachu że się traci jakąś tam ilość mięśni na redukcji. :P

Tylko wiesz, teraz są upały, to jak przyjdziesz do pracy po takim spacerze to będziesz pewnie cały mokry :P