Wpis z mikrobloga

Ateiści, co wam przeszkadzają katolicy? To jest ta tolerancja? Poczekajcie aż przyjdzie islam!

Widzę to na wykopie zdecydowanie za często. To odpowiem.

Przeszkadza mi to, że Polska wbrew konstytucji nie jest państwem świeckim. Na religię w szkołach wydaje się miliardy złotych z podatków, które płacą wszyscy. No i, o czym, wstyd się przyznać, dowiedziałam się dzisiaj (z wpisu @Wynoszony) istnieje 'Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski'. Rozumiecie to?

W rzekomo świeckim kraju istnieje ZESPÓŁ PARLAMENTARNY DS. ATEIZACJI. To jest już plucie w ryj obywatelowi. Oczywiście zespół zajmuje się promowaniem tylko jednej religii. Tak, zgadliście, katolickiej.

Pomijając już to ile kasy idzie na katolicyzm, krucjaty w sejmie... Jestem przeciwniczką religii z tego samego powodu,dla którego jestem przeciwniczką płaskiej ziemi. Toleruję wiele rzeczy, ale robienia ludziom wody z mózgu-nie. To samo tyczy się manipulacji, straszenia dzieci i odbierania im wolności religijnej zaraz po urodzeniu (chrzest). Mogłabym pisać dalej,ale chyba szkoda szczempić ryja, bo znowu zejdą się jakieś katolickie półmózgi ze swoimi 'mądrymi' komentarzami. W obrazku poniżej, pierwsza strona regulaminu Zespołu ds przeciwdziałania Ateizacji http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADZESP&Zesp=150 (ps zdaję sobie sprawę, że zespół powstał za PEŁO, ten wpis nie jest wrzutem na PiS tylko ogólnym na wpływ religii w Polsce)

Gdybym jeszcze umiała się śmiać, to bym chciała umrzeć tu ze śmiechu

#ateizm #bekazkatoli #antyteizm ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_NRVy0FA576QMg7B9UGGnSueGeKLHBAYH.jpg
  • 64
@Soojin21 to nie jest żadną oficjalna komisja sejmowa ani nie ma żadnych wiążących decyzji. Gdybyś ty była posłem i zebrała kilku posłów mogłabyś założyć parlamentarny zespół ds wyeliminowania anime z internetu. To właśnie pokazuje że takie zespoły gówno mogą
@Soojin21: Zgadzam się z Tobą mirabelko, strasznie bulwersujące to jest. Najgorzej że ciężko coś z tym zrobić, poza uświadomaniem ludzi. Ale na fejsie i tak nie będę pisał bo szkoda strzępić ryja. ;d
@Shatter > Chrzest nie zobowiązuje cie do niczego, pewnie też byłaś chrzszczona xD Jestem liczona jako katoliczka, co jest nieprawdą. Tak samo ma spora część Polaków. A potem KK radośnie opowiada bzdury o 95% katolików w Polsce i robi co chce (jak teraz)

Jakby mnie rodzice w młodości bez mojej zgody wpisali do Ruchu Narodowego, Razem, PZPR albo NSDAP (dodajmy: bez możliwości wypisania się, bo niestety apostazja nie do końca tak wygląda)