Wpis z mikrobloga

Ktoś wie, o co tu chodzi? Chciałem sprawdzić, czy przejdzie mi wniosek o raty w Monedo, ale nie chcę ryzykować z podawaniem danych do konta bankowego. Wybrałem tę alternatywą metodę z ręcznym uploadowaniem PDF z wyciągami z konta. No i ściągnąłem 6 wyciągów z BZWBK za ostatnie 6 miesięcy, uploaduję, ale tylko pierwszy wgrany wyciąg mi Monedo akceptuje, a przy każdym pozostałym jest "proszę o wgranie wyciągów dotyczących tylko jednego konta i tego samego właściciela" czy coś, tak jakbym wgrywał wyciągi z różnych kont.
#raty #payu #monedo #allegro
  • 4
@MichaelT128: bo mimo że jestem w stanie sobie na to pozwolić, to moja zdolność kredytowa jest jeszcze nikła i trudno mi dostać pozytywną decyzję w mBanku, Alior jest natomiast "niedostępny" z jakiegoś powodu, a podobno Monedo udziela niemal każdemu tej pożyczki. Warunki spłaty i tak są wszędzie te same, więc jeśli udałoby się dostać u nich bez podawania tych danych do konta, to byłoby spoko. Inaczej sobie odpuszczę.
@NieGodny: I jak? Udało Ci się? Ja już miesiąc się bujam i dostać tych rat nie mogę. Próbowałam tylko w mbanku, bo Mondeo odstraszał mnie tym logowaniem do bankowości :/ Mam umowę zlecenie na czas nieokreślony, regularny dochód, 19 pozytywnych wpisów w BIGu i zero negatywnych, a jeszcze nigdy nie udało mi się dostać rat zero (bo te płatne to już tak)