Wpis z mikrobloga

Lubicie robić wykresy na front endzie?


Dlatego dzisiaj postanowiłem wam podsunąć biblioteczkę Apexcharts
Możecie zapytać: po cxuj nam kolejna biblioteka do wykresów? Ano odpowiedź jest dość prosta:


Nie jest typowym frontowcem, w sumie mi do tego dużo brakuje, ale mnie wytłumaczenie autora przekonuje.
td;dr dodawanie niektórych fancy i overdesignowych ficzerów jest mocno uproszczone, co pozwala nam na marnowanie więcej czasu na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do obserwowania tagu #githuboners aby być na bieżąco.

PS. Sorki że nie zawołałem do poprzedniego wpisu, mam nadzieję że nie obrazicie się jak zawołam do tego. Zaległości możecie nadrobić tutaj.

#programowanie #programista15k #programujzwykopem #opensource #github
  • 9
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (18)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @lubie-sernik @seyan @cccn @noke @mk321 @daczka92 @lewap12011 @Boquete @stacktrace @akcer @laki1 @dRyOP @MiXereg @Marcowy_Kot @wielkibanan @filip_k @luminescencja-- @Gotomb
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boquete: Nie mogę Ci pomóc, jestem tylko kostką smalcu.

A tak poważnie to ideą taga #githuboners jest podsuwanie nowych bibliotek, języków i narzędzi które w jakiś sposób wg. mnie się wyróżniły na tle mnóstwa repo w stylu "C++ tylko lepsze, mamy już parser" xD Nie weryfikuję czy repo które wrzucam jest w 100% najlepsze w tym co robi, musiałbym codziennie poświęcić sporo czasu na research. Mam nadzieję że kiedyś będę w