Wpis z mikrobloga

Nastąpił jeden z najsmutniejszych dni w moim i nie tylko moim życiu. Dzisiaj w nocy odszedł od nas ukochany psiak, przyjaciel , oczko w głowie całej rodziny. W nocy, mimo niesamowitej akcji ratunkowej ,nie udało nam się uratować życia naszemu ukochanemu psiakowi, poszedł na wieczny spacer. Dajcie mirki na pocieszenie jednego plusika, abym znalazł w sobie tyle siły i spokoju ducha, gdy będę musiał przekazać tą straszną informację mojej 10 letnie córeczce, dla której to nasza suczka była prawie jak siostra. Oby jej serce nie pękła. Ryczę jak dziecko pisząc ten post
#zalesie
A.....m - Nastąpił jeden z najsmutniejszych dni w moim i nie tylko moim życiu. Dzisia...

źródło: comment_9L0h0M4ZgX1TOM0roqkpEfmjLPuEO5Z4.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • 30
@Axim kupowanie takich psów to barbarzyństwo. One mają problem z oddychaniem, sraniem i ruchaniem. Są genetycznie zmodyfikowane tak, żeby miały downa.
  • Odpowiedz
@Axim: Znajomemu kot zdechł, nie wiedzial jak powiedzieć 6 letniej córce. W końcu wpadł na pomysł, że powie jej, że pojechał na wakacje, po tygodniu zapytała kiedy wróci, odpowiedział, że już powinien wrócić, ale chyba tak sie mu tam spodobało, że postanowił zostać. To odpowiedziała, że jak tam mu lepiej to dobrze, ważne że jest szczęśliwy.
Rozbeczeli się z żoną.
  • Odpowiedz
@Axim: ile pożył ten upośledzony pies? Nie wiem czy wiesz ale kupując takie psy poszerza się niedorozwój tej rasy, bo ona jest niedorowzinięta specjalnie zebyście sie cieszyli, że to słodki debil
  • Odpowiedz
@ThatPart:
Alergie, kłopoty z oddychaniem, łzawienie, ryzyko śmierci z przegrzania: psy z krótkim pyskiem mają naprawdę pieskie życie.
Alergie, kłopoty z oddychaniem, łzawienie, ryzyko śmierci z przegrzania: psy z krótkim pyskiem mają naprawdę pieskie życie. Fot. Pixabay
Tak paskudny, że aż piękny – krótki pysk, urocze fałdy i szeroko rozmieszczone, jakby nieco zdziwione oczy: dla niektórych buldożek ma nieodparty urok. Problem w tym, że moda na te psy doprowadziła już
  • Odpowiedz
@Axim: Miałam buldożka i większość ludzi na spacerze: o jaki ładny mopsik :)
Ja teraz też mówię - o jaki ładny mopsik!
Trzymaj się Mireczku, każdy kto pokochał kiedyś psa zna Twój ból...
  • Odpowiedz
  • 0
@Axim jakieś stare zdjęcie albo młody mops. Moja ma 8 lat a wygląda na dużo starszą od tej że zdjęcia. Ile miała lat i co było przyczyną zgonu? Jakie objawy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radziox: nie, nie każdy tak powie. Ja szczerze mówiąc byłam zdziwiona gdy dowiedziałam się, że ludzie biorą kolejne zwierzę czasem po kilku dniach od śmierci poprzedniego. I ok, rozumiem, ale są też tacy jak ja-mnie zajęło prawie 5 lat zanim byłam w stanie wziąć kolejne zwierzę i minęło ponad pół roku zanim je pokochałam. Także nie generalizuj, każdy sobie inaczej radzi.
  • Odpowiedz
@jablkawmasle: Jak kiedyś jakiemuś znajomemu umrze dziecko/kolezanka poroni to też powiesz, że to ich wina, bo przyczynili się do sprowadzenia na ten świat nowego człowieka i przez to dziecko umarło? Jakieś minimum taktu by wypadało mieć, zwłaszcza w sytuacjach które są dla kogoś bolesne
  • Odpowiedz