Wpis z mikrobloga

No to co dwóch bitcoinowych maksymalistów wykoszonych, fajne co? A właśnie że nie, ja wiem że poziom dyskusji nie był zawsze najwyższych lotów, można się było nie zgadzać, ale co się dzieje jak nie ma opozycji to widać dziś w Polsce. Ale tu nie o politykę chodzi tylko wasze pieniądze, czasem odmienne zdanie daje to myślenia, może was przekonać że dokonaliście dobrego wyboru ale może też czasem zapalić jakąś lampkę ostrzegawczą.

To dobry filtr którego brakuje na wielu kanałach, forach, grupach FB poświęconych konkretnym altom, tam każda dyskusja to kółko wzajemnej adoracji. Tutaj likwidując jedną stronę tagu która stała murem za BTC, skończycie tak jak na zdjęciu.

#bitcoin #kryptowaluty
d.....y - No to co dwóch bitcoinowych maksymalistów wykoszonych, fajne co? A właśnie ...

źródło: comment_3IAuFeVK47vI4sdsNRuRJ6aa9hKmH12G.jpg

Pobierz
  • 12
@dla_zabawy: Kryptoreddit i inne strony to #!$%@? kółka wzajemnych adoracji, gdzie jakakolwiek opinia niezgodna z linią propagandy danego coina jest minusowana i banowana. Na wykopie jest o tyle fajnie że można wymienić różne zdania i podyskutować czy coś jest scam czy nie. Cyberpunk często odlatywał ale wiedzę miał dużą (mnie bardzo zaciekawiły np jego wpisy o miningu i konkurencji na tym rynku) i potrafił wstawić dobry content