Wpis z mikrobloga

kazde auto co mi sie podoba to #!$%@? jakas ;/


@Mitek2002: nie wiem jak inne, ale mazda6 to nie #!$%@?, tylko z kasą jaką dysponujesz to będzie #!$%@?..
tej powyższej bym nie brał z uwagi na LPG.. silnik już pewnie dobrze #!$%@? jest przez tą instalację...

jeśli chcesz 6 to radziłbym szukać poliftowych, ale też dobrze mieć odłożoną kasę na blacharza i lakiernika... taki urok, w innych samochodach po kupnie wymieniasz
@Emill nie rozumiem co ma LPG do stanu auta? Sam mam sekwencja instalacje gazowa marki LPG tech w swojej Mazdzie 6, co roku jeżdżę na przeglądy instalacji +ewentualne update'y i wymiany podzespołów i jakoś do tej pory nic się z autem nie dzieje..

Rozumiem, że można mieć zastrzeżenia, jeśli ktoś ma LPG w manualu i przełącza na gaz od razu po przekreceniu stacyjki - wtedy rzeczywiście długo podzespoły silnika nie pozyja..

@
Sam mam sekwencja instalacje gazowa marki LPG tech w swojej Mazdzie 6, co roku jeżdżę na przeglądy instalacji +ewentualne update'y i wymiany podzespołów i jakoś do tej pory nic się z autem nie dzieje..


@RevulsioN: jeszcze nie... ale pojeździj trochę nieprzerobioną mazdą i zobaczysz różnicę..
jakiś czas temu chciałem do swojej założyć, więc przejechałem się m6 z już założoną u szwagra mojego kumpla - nie wiem czy on zakładał czy pierwszy
@Emill jeździłem rok bez gazu, teraz mija trzeci rok jak jeżdżę z gazem. Różnicy nie widzę (chyba, że zatankuje na Auchan). Moim zdaniem wszystko to kwestia jakości instalacji oraz dbania o auto oraz podzespoły..

Jeszcze odnośnie LPG.. Swego czasu od nowości jeździłem służbowa Skoda Fabia 2 z gazem. Auta już nie mam, ale w firmie nadal jeździ. Ostatnio do niej wsiadlem i nie zauważyłem zbytniej różnicy w prowadzeniu na trasie.. A Fabian
z tym gazem ti jest jakie gadanie . Jak komuś szkoda na serwis raz do roku 160 zł to faktycznie lepiej niech nie zakłada.
Jak dbasz tak masz. Jak wybierzesz nje najtańsza instalacje i dobrego gazownika to nie czuć różnicy między gazem a benzyna