Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki, wszyscy którym znudziło się pracowanie w magazynach i fabrykch, no i w korpo też ;)

Chcesz być swoim szefem? Jeśli tak, to teraz jest okazja!

Zostań właścicielem firmy sprzedającej sofy w UK

Wraz z @Ja-qb zdecydowaliśmy o sprzedaży sofowego biznesu. Mała rewolucja nam się w życiu wydarzyła i nie bardzo mamy czas żeby dalej prowadzić interes. Szkoda żeby się zmarnował, więc szukamy następców ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szczęśliwy nabywca stanie się właścicielem:
- VANa Ford Transit rocznik 2010, MOT do 06.2019
- towaru na start (sofy, fotele, podnóżki - nowe i używane)
- pewnej ilości niezbędnych części do napraw sof (np. sprężyny)
- know-how

Cena do małej negocjacji

Wszelkie pytania mile widziane. Jeśli chcesz sprawdzić VANa to napisz, wyślę numer rejestracyjny na priv

#uk #yorkshire #barnsley #sprzedam #biznes #warehouse #fabryka #korpo #praca
  • 34
@dobre_zielone nie idzie dobrze, bo czasu brakuje na wszystko. Jezeli ktos sie przylozy to zarobi dobrze. Od kwietnia zeszlego roku mamy ten biznes, a przez okolo rok tylko na nim siedzielismy. Da sie zyc.
@emyla90: a co Was tak pochłania? Czym się zajmujecie, ze nie macie czasu na firmę? Z czystej ciekawości pytam. I dlaczego nie chcecie się w to zaangażować na maksa, skoro to taki dobry biznes?
@eoeoeo Córa. Ciezko zajmowac sie biznesem ktory wymaga sporo czasu poza domem. Z niemowlakiem niewiele zaplanujesz ;) Checi sa jednak z czasem i mozliwosciami ciezej teraz. Jestem na maciezynskim wiec pracowac nie moge. Gdyby nie maciezynski to i tak nie moge juz poswiecac firmie tyle czasu ile trzeba i np jezdzic do Szkocji z dostawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@emyla90 nie wiedział że masz wypok. Mogę cię dodać do ymcha rankingu bo masz punkt za inauguracyjny:)

P.s. nadal nie widzieliśmy zdjęć dzidziusi

PS2. @Ja-qb w Związku ze zmianą wbijasz w koparka industry??:). Dobre już plecy mamy poukładane więc gładko byś się wdrożył

P.s3 niedługo parapetówka

PS4 pozdrowienia z pl