Wpis z mikrobloga

Dlaczego ateiści często chrzczą swoje dzieci? Mimo, iż moi synowie są bez chrztu to odpowiem wam na swoim przykładzie.

- setki awantur
- groźby wydziedziczenia żony
- płacz i szantaż emocjonalny teściowej
- specjalna msza w intencji naszego nawrócenia
- nasyłanie po kolei każdego z rodziny by nas opamiętał
- nasłanie na żonę w pracy (by mnie nie było) księdza

Ile moja żona przepłakała z tego powodu głowa mała. Zmuszenie kogoś do ochrzczenia swoich dzieci poprzez ostracyzm i szantaż to nie przegrana ateisty, ale dowód na brak RiGCzu u katoli.
#bekazkatoli #gimboateizm #ateizm #katolicyzm
  • 219
@lakukaracza_: niestety to sama prawda, sam sie wzbranialem jak moglem przed chrztem dziecka, ale jak to tak, babcia mojej kobiety juz 90lat a tu taki wstyd do grobu ja wpedzicie. Powiedzialem, ze ja nie biore udzialu w tej farsie, przyjde do tego kosciola, ale nie kiwne przy tym palcem bo dla mnie to nie ma sensu. W ogole logika katoli jest prima sort, ja ateista kobieta daleko od kosciola ale dziecko
@komodus91: @lakukaracza_: trochę wam też brak rigczu. Zamiast wykazać rodzinie, że ich wiara jest pusta nieprawdziwa, fałszywa i bazuje na tym co sąsiedzi bazują, to siedzicie cicho, by potem w internetach opisywać jacy to katolicy są be.

Nie, katolicy nie są be. To wasze rodziny są porypane. A wy ewidentnie przejęliście co nieco od nich i nie potraficie tego dostrzec, by się pozbyć tego... piętna? Bardzo niskiego mniemania o sobie,
Bądź mądrzejszy od swojego środowiska i przestań ludziom wchodzić w prywatne życie. I przestań generalizować, bo to również charakteryzuje ludzi o bardzo wąskich horyzontach.


@simperium: XD

Nie. 40 k@rwa lat siedziałem cicho i co? K@rwa moja tabletek sobie nie może kupić w aptece obok, Rydzyk dostaje miliony z moich podatków, do konstytucji chcą wpisać katolicki charakter polski, wolne od handlu niedziele, cofnięcie dofinansowania do in vitro, raz do roku próba zaostrzenia