Wpis z mikrobloga

  • 2481
Mircy, jestem z #rozowypasek na rodzinnym spotkaniu. O 10:00 jest msza, ja jako #ateista nie chodzę do kościoła, i nie mam zamiaru robić wyjątku. Czuję że będzie imba bo niektórzy są wręcz fanatyczni jeśli chodzi o ten klub rybacki( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejna sprawa, różowa też nie chodzi I nie chce iść. Więc jeśli to powie to będzie armagedon. Żyjemy w kraju w którym dorosłe osoby odczuwają dyskomfort psychiczny i obawy wobec swojej rodziny, Która wierzy w Pana na chmurce I na siłę wciska to innym osobom( ͡° ʖ̯ ͡°)

Każdego plusujacego zawolam co się odwali I jak przebiegnie te starcie. Trzymajcie kciuki żeby różowa nie wymiekla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#katolicyzm #gimbokatolicyzm #wiara #ateizm #zwiazki #zwiazki I trochę #gimboateizm
  • 177
@Ataxia: Ja też nie jestem jakoś specjalnie wierzący, ale po co w ogóle jedziesz do nich na gościnę jak już wiesz, że będzie inba? Jak już tam przyjechałeś to dla świętego spokoju idź - głupszym czasem trzeba ustąpić
Ja #!$%@? tego to już nie da się powoli czytać, a nie lubię dawać na czarno bo coś ciekawego można przegapić. Ludzie w macie po 12 lat, że nie umiecie się dogadać jak ludzie, tylko rozdzieranie szaty i robicie dramy o jakieś pierdoły jako pójście na mszę. Sam nie chodzę do kościoła, ale jak jestem w domu rodzinnym to pójdę, gdy jest msza za moją babcie zmarła i pójdę potem na cmentarz
@Ataxia Tak ciężko przeboleć tę godzinę w miejscu za którym nie przepadasz?
Nikt nie karze ci chodzić tam co tydzień ale jak jesteś u ludzi co wierzą i idą to co, dla zasady będziesz stał przed kościołem albo sam zostaniesz w obcym domu?
@triada to po co przychodził na spotkanie? Specjalnie chce zrobić inbe? Jak jesteś w kraju muzułmańskim i jest ramadan, to na złość jesz i pijesz przed ich nosami? Bo ty masz inne przekonania?
@Ataxia nikt ci nie wciska wiary, poszedłbys, postalbys z różowym godzinę przed kościołem i tyle. Nikt nie dźga cię w tylek wlocznią i nie zagania cię siłą do kosciola.
Skoro jesteś dorosły to im powiedz, że nie wierzysz, że