Wpis z mikrobloga

Henlo zegarowe mirki. Zastanawiam się nad zmianą paska, ale jestem upośledzony w wyborze co by do niego mogło pasować. Macie jakieś pomysły? Niebieska nić dobrze pasuje do tych drobniejszych niebieskich wskazówek.

A z innej beczki pytanie do podobnie owłosionych: robicie coś z włosami żeby wyglądało estetycznej czy nie zawracacie sobie tym głowy xD

#zegarki #watchboners
A.....s - Henlo zegarowe mirki. Zastanawiam się nad zmianą paska, ale jestem upośledz...

źródło: comment_de6ooO7X7tXmplW70W6DhwndWvxKiGRH.jpg

Pobierz
  • 23
@Adsumus: Chodzi mi po głowie ten zegarek (tzn. wersja 'prostsza', ale nie ma to znaczenia) i oczyma wyobraźni widzę go na jasnoszarym skórzanym pasku. Niestety, tylko wyobraźni, bo z szarych znalazłem zdjęcia tylko materiałowych, a nie o to do końca chodzi. Wrażenie robi też hirsch modena:

https://forums.watchuseek.com/f21/watch-noob-looking-opinion-strap-cocktail-sarb065-4236458-2.html#post40806298
IamHater - @Adsumus: Chodzi mi po głowie ten zegarek (tzn. wersja 'prostsza', ale nie...

źródło: comment_yBIyVcubsRDLHj9GKd0pCAZwN6zwZe5p.jpg

Pobierz
@Wysztiglowany fajny ten struś, będę go miał na oku. Btw co znaczy prevałka?
@IamHater najbardziej chciałbym oba ale wiadomo jak to jest. Mnie jednak urzekła ta rezerwa chodu w końcu, plus w moim odczuciu te dodatki ujmują mu trochę elegancji więc jest odrobinę bardziej uniwersalny? Ten Hirsch też dobra propozycja! Dzięki