Wpis z mikrobloga

Ale zostałem napromieniowany prorodzinnym #!$%@? ( _)

"Ja to bym dla ludzi bez dzieci dał podwójne podatki, bo po co im pieniądze? Ja za to powinienem mieć dużo niższe."
"Nie masz na co wydawać pieniędzy tylko na jakieś pierdoły?! Ja to sobie nie mogę pozwolić na coś takiego, bo mam dzieci."
"Nie wyspałeś się? Jak to możliwe? Ja musiałem wstać do dziecka które płakało, ja to mam prawo być zmęczony."
"Też bym chciał czasami iść do kina, ehhh będziesz mieć dzieci to zobaczysz jak to jest..."
No zajebiście już biegnę robić sobie dzidziusia!
Jak słucham takich wysrywów to co raz to bardziej odechciewa mi się mieć dzieci w przyszłości.

No ja jebix nie mam nic do ludzi którzy mają dzieci ale takie #!$%@? nieziemsko wyprowadza mnie z równowagi. Kto im kazał zrobić sobie gówniaka, skoro teraz na każdym kroku im w czymś przeszkadza i do tego głównym argumentem jest "bo mam dziecko"...

#zalesie #madki (w sumie bardziej ojdzowie)
  • 149
  • Odpowiedz
@zygfryd0 mam dokładnie te same przemyślenia, też aż się odechciewa mieć gówniaka. A jeszcze to #!$%@? że różowe tylko do 30 r.ż. i że kariera zniszczona wtedy. Dopiero 22 lvl mam i brak niebieskiego, ale i tak mam te przemyślenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@czikapu no to usuń konto, na co czekasz? Wróć po jakimś czasie i będziesz miał pomarańcz, masz bordo i o tym nie wiesz, że aż moderacje musisz o to pytać?
  • Odpowiedz
@Queltas 300% racji. Mam nadzieję, że z reakcją na miłość dziecka uda mi się pójść w twoje ślady.
My z Żonką jesteśmy 3 miesiące po ślubie. Też moglibyśmy od razu mieć dziecko (ona jest z wieodzietnej rodziny, ja bardzo chce mieć więcej, niż jedno), ale zwyczajnie nas nie stać. Zarabiając sumarycznie średnią krajową to szału nie robimy nawet wśród ludzi dość skromnych, nie mówiąc już o tych, którzy do czegoś doszli.
Ja
  • Odpowiedz
  • 50
@zygfryd0
Jest w Polsce taka gra. Nazywa się "zobaczysz jak sam" i trwa całe życie.

Polega na tym, że bierzesz kogoś nieświadomego i mówisz mu:



zobaczysz jak sam pójdziesz na studia

zobaczysz jak sam będziesz chodzić do pracy

zobaczysz jak sam będziesz mieć dom

zobaczysz jak sam będziesz mieć żonę



I tak dalej.

Celem gry jest przekonać drugiego, że nie jesteś leniwym i głupim nieudacznikiem. Osiągasz to powtarzając mu, że zdanie matury
  • Odpowiedz
@riley24 to po prostu nie jest target którym nasi rządzący umiłowani, wspaniali i w ogóle nieskazitelni socjaliści u władzy byliby zainteresowani. Ma być szybko, prosto, po łebkach. A nie jakieś głupie wymysły kapitalistów typu ulgi. Nasłuchali się Korwina i się będą mądrzyć!! :D
  • Odpowiedz