Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? ostatnio na tym portalu to jest #!$%@? dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia
  • 276
  • Odpowiedz
@Infrass: aha, jasne.
Jeżeli ktokolwiek, kto się udziela w tej #!$%@? akcji "racjonalizatorskiej" ma więcej niż 15 lat i pisze to, co pisze na serio, to ja chyba podziękuję i udam się na jakiś chrzest, czy inne obrzezanie.
Minie pierwszy tydzień września i w tagu #bekazkatoli zrobi się cicho i spokojnie, jak na pustyni.
  • Odpowiedz
jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@?


@maszjo: a później mają katotaliban we własnym kraju. Pobłażanie katolom do niczego dobrego nie prowadzi. Trzeba was zwalczać tak jak antyszczepionkowców czy płaskoziemców.
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: @Fafnucek: A gdy nie znikną, tylko dalej się będą ukazywały wpisy to kolejnym argumentem wjeżdżającym na wiek będzie pisanie że wrócili ze szkoły bo ta godzina, lub że przerwa pomiędzy lekcjami/zajęciami?

Natomiast zgadzam się z tym, że są tu też wpisy gównianej jakości i robione czasem cholernie na siłę.
  • Odpowiedz
takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie.


@maszjo: Ale nie kłam, lakukaracza pisał że ma 40 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziaru: "pobłażanie" w kwestii wierzenia sobie w to co uważają za słuszne? to chyba się nazywa tak często używana przez was "wolność", więc #!$%@? ci do tego tak naprawdę XD a zwalczać to sobie możesz chwasty w ogródku, a nie ludzi, zero szacunku dla takich jak ty co uważają, że mają prawo mówić kto ma prawo w coś wierzyć lub nie XD
  • Odpowiedz
@maszjo: zgadzam się, to co się odpiedala na mirko to dramat, ale gdyby świeckie państwo, jakim konstytucyjnie jest Polska, dbało o podział między kościołem a prawem, to na pewno nie mielibyśmy tej dyskusji.
  • Odpowiedz
@maszjo: sam jestem ateistą, raczej się nie udzielam w tego typu dyskusjach bo generalnie mam w dupie wiarę innych i nie mam potrzeby dyskutowania o tym. Niektóre memy mnie śmieszą, niektóre są w punkt, a przy większości żenadometr #!$%@? poza skalę. Ale w całej tej sytuacji mnie śmieszy jedno, typowa dla wypoku hipokryzja. Po wszystkim jadą, ze wszystkiego szydzą, Islam jako religia to jeden wielki mem i wszystko ok. Ale nagle
  • Odpowiedz
  • 6
@maszjo dobrze gimbazie napisales! Jestem ponad 10 lat na wykopie - fakt zawsze w okresie wakacji poziom spadala ale z roku na rok coraz niżej. PS: zawsze ale to zawsze maja ból dupy o wytykanie wieku. Ps2: olej, zapal jak do wszystkiego minie miesiąc i skonczy się moda
  • Odpowiedz
zmienie jak bede chcial


@sielkunczik: Tylko wiesz, na taki totalnie orający ateistów. No, ewentualnie jeszcze jest dużo cyferek w opcji wytykania wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

większość tutaj to gimbusy albo przegrywy na utrzymaniu matki


@ciachostko: Nie mówię że tak nie jest, ale pakowanie wszystkich do jednego wora to chyba tak mało inteligentne jest.
  • Odpowiedz