Wpis z mikrobloga

Tyle lat już jedna z polskich jednostek używa żółto niebieskich apaszek na szyję, a i tak za każdym razem jak ogladam amatorskie filmiki z defilad z kolejnych lat to ludzie biorą ich za Ukraińców. Nie inaczej było w tym roku.
- Patrz Ukraińcy!

To samo dotyczy proporczyków w takim kolorze i one mylą w podobny sposób. Nie wiem może gdyby wszyscy używali takich dodatków to nie byłoby tej zmyłki. Ale w oczy rzucają się własnie te żółto niebieskie.
Pamiętam gdzieś w okolicy 2014 to nawet po Ukrainie przeszedł fake news ze zdjeciem i podpisem, że to chustki założone w celu wyrażenia poparcia dla Ukrainy ;)

#wojsko #defilada #ukraina
  • 20
@kopalina: Tradycyjna metoda ludzi , którzy czują się słabi i zakompleksieni w merytorycznej dyskusji. Wymyslaja coś o innej osobie, nie podajac żadnego dowodu i pisza to co jakiś czas pod jej postami bez zwiazku z tematem dyskusji.
@kopalina: No widzisz. Potwierdza to, że się boisz prawdziwej dyskusji. Krytykujesz niby wpisy, ale merytorycznie nie dyskutujesz tylko personalnie.
Poza tym wskaz mi tu stronniczośc w tej dyskusji.
@kopalina: Na czym polega tu stronniczośc? Dodałem informacje, że ludzie czesto biorą te apaszki za ukraińśkie. To jest prawda. Przedstawiłem to w informacyjny sposób. To Ty wejchałes tu z nie pasującym tekstem o lwach we Lwowie.
@kopalina: To Twoja opinia. Już mi ktoś zarzucał, że rzekomo czesto popieram stanoiwsko ukriany, a nie Polski, a potem nie potrafił podać nawet jednego przykładu.

inna sprawa, że jeżeli ktoś krytykuje kadre reprezentacji Polski a chwali jakas inną to znaczy, że jest z tamtego kraju? No taką logikę prezentujesz.
Ale gdzie ja np. chwale Ukraine w kwestii sporu historycznego z Polska?
@kopalina: Nie raz krytykowałem działania Ukraincow i jako jedyny ostrzegałem przed miedzynarodowymi działaniami Wjatrowycza. Nie ma tu Ukrianców chwalacych UPA wiec jak mam z nimi tu dyskutowac ''równomiernie''?
Jest za to masa prawackich wrogów Polski, wiec to z nimi dyskutuje i krytykuje. Są miesjca gdzie wyłacznie krytykuje Ukrainców, bo sa w wiekszosci.
Dalej nie masz żadnego argumentu poza osmieszajacymi ludzką intelignecje insynuacjami.