Wpis z mikrobloga

Są tu jacyś odmieńcy co wolą coca cole zero albo pepsi max od zwykłych z cukrem? Kurde odkąd zrezygnowałem z słodkich napojów i przerzuciłem się na te wynalazki to nie mogę pić już tych „zwykłych” xD wśród znajomych nie mam nikogo kto to pije, twierdzą nawet że tego nie da się pic i że smakuje jak gówno xD dajcie plusa jeśli szanujecie tak jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #dieta #niepopularnaopinia
gilotyniarz - Są tu jacyś odmieńcy co wolą coca cole zero albo pepsi max od zwykłych ...

źródło: comment_ymONZS0EK4CI0BpyLmkJeQ1xDqp2lObS.jpg

Pobierz
  • 212
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gilotyniarz: przerzuciłem się bo chciałem ograniczyć cukier, ale teraz twierdzę, że pepsi max jest nawet lepsza w smaku od zwykłej, cola zero za to moim zdaniem jest duzo gorsza. Super jest też pepsi max lime
@gilotyniarz: tylko cola zero, bo pepsi to niezależnie od rodzaju jest dla mnie paskudna. normalna cola jest dla mnie za słodka, bo prawie w ogóle nie używam cukru, jem rzadko słodkości i często nawet do soków dolewam nieco wody, bo są za słodkie xD
tak więc wiem o co chodzi, bo oprócz mnie znam tylko mojego niebieskiego, który jest tego samego zdania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@gilotyniarz: pepsi max to idealny wynalazek. Nie dość, że nie tyjesz to jeszcze aspartam jest 180 razy slodszy, niż cukier, więc dodaje sie go mniej do roztworu przez co pepsi max jest mniej slodsza od zwykłej.

Dzieki temu osobiście wyleczylem sie ze słodyczy, bo po nalogowym piciu pepsi max kazde słodkie bylo... za słodkie. Nawet przestałem szkodzic kawę czy herbatę.

Polecam ten styl życia