Wpis z mikrobloga

To mój ostatni wpis na wykopie, opuszczam ten portal obsrany gównem, tyle ile tu jest nienawiści do drugiego człowieka to ja nawet nie. Gwoździem do mojej trumny okazało się chyba znalezisko https://www.wykop.pl/link/4475703/podroznicy-chcacy-udowodnic-ze-ludzie-sa-dobrzy-zamordowani-przez-dzihadystow/ w którym 2/3 komentarzy jest cieszeniem się ze śmierci drugiego człowieka bo "dobrze tak tym lewakom". Jeszcze rozumiem gdyby to było otagowane #4konserwami albo inną #bekazlewactwa ale najwyraźniej taką mamy tutaj przeciętną wykopową, no trudno. Już nawet nie będę się zastanawiać czy to jest fejk czy nie, bo to nie o to chodzi, tylko o komentarze takie jak

Ja bym nigdy nie ufał rowerzystom. Rowerzysta to na 80% lewak a moze nawet jakiś ekoterrorysta i inny vege, frutariano oszołom. Sorry ale takie mam zdanie i w większości przypadków tak jest.

albo

i bardzo dobrze xD jak ja gardze takimi śmieciami patrzącymi przez różowe okulary na świat

i o setki podobnych.
Tutorial "jak być przeciętnym wykopkiem" moim zdaniem powinien wyglądać tak:
1. krzycz jak bardzo niednawidzisz każdego muzułmanina, uchodźcy, "ciapatego" itd.
2. jak ktoś cię zapyta czemu to krzycz, że przecież to wszystko są mordercy, ty głupi lewaku, po co się głupio pytasz
3. ciesz się ze śmierci innego człowieka, bo to lewak albo ktoś, z którego poglądami się nie zgadzasz, albo po prostu śmierć tej osoby jest jakimś tam argumentem, przynajmniej wg twojego psychoprawacko-przekabaconego mózgu, na rzecz twojej wizji świata
4. Nawet niech ci przez myśl nie przejdzie, że punkty 2 i 3 nie są ze sobą zbyt kompatybilne.
Aha, i tak żebyście wiedzieli #neuropa za śmierć tamtych osób tak naprawdę odpowiada nie ISIS, tylko wy, bo to wasza lewacka propaganda skłoniła tych ludzi do pojechania na tereny kontrolowane przez ISIS (tak naprawdę to nie są tereny w żaden sposób kontrolowane przez ISIS ani innych terrorystów, ale co to za różnica lewaku, ważne że narracja się zgadza)
Dobranoc, do widzenia, cześć, wychodzę.
#bekazpodludzi #gownowpis #dowidzenia
  • 5
@sutepai: a mi się to znalezisko akurat przydało: tyle prawackiego #!$%@? w komentarzach nie widziałem już dawno, i spoko, bo dorzuciłem sporo loginów do czarnolisto, i cyk - znowu da się przeglądać wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)