Wpis z mikrobloga

A propos pracownikow sklepow, ktorzy musza podchodzic do klienta i doradzac. Mnie sie to podoba, Bo ..

Jak ja #!$%@? nie znam sie na czyms to czasem chce zeby mi ktos wyjasnil mnie Jak to idzie. Ostatnio bylem kupic dla mnie pralke mialem 500€, ale wedlug mnie najwazniejsza jest ta Cena/jakosc

Koles zachwala dla mnie pralke B za 489€ i pralke A za 429€ wytlumaczyl mnie onych funkcje. Roznice byly niewielkie i wzialem oczywiscie pralle B poniewaz Koles mnie powiedzial, choc drozsza od A i Kilogram mnie mniej prania die niej
i dla mnie wejdzie to jest pelno cicha. To byl dla mnie argument, ktorym do mnie przekonal, bo z racji tego ze piore dla mnie samego raczej w nocy albo noca (bowiecie "One nocą są. Tobą, mną. Kiedy wszyscy śpią. Piere nocom") i rano chce wstac pol godziny / godzine wczesniej byc wyspany i rozwiesic mnie pranie, tuz toz po umyciu zebow gdy w tym czasie parzy mnie sie kawa.

Piore raz doch dwoch razy w tygodniu.

Bylem zadowolony w gruzlice.

Jednak #!$%@? sie!!!! Bo mieszkam w Centrum miasta. I dlaczego sie #!$%@??

Nie znalem miasta.

Dlatego ze Moja pralka #!$%@? sie 3 dni Po gwarancjy.

Koszty, ktore wynosily mnie za prad, proszku i plyny, wode i czas ktory marnotrawulem na wieszaniu prania i wsadzaniu Go do pralki wyjmowaniu i krochmaleniu byl tak wysoki, ze moglbym wykupic dla mnie abonament na pranie w pobliskiej pralni, ktory wynioslby do mnie na 80 pran rocznie z umowa na dwa lata dokladnie tyle Samo mniej wiecej, czyli 500€. I dostalbym Telefon dotykowy huawej a5 do mej dyspozycjy.

Przynosilbym upartuwzulone gacie a Po pracy odbieralbyl pachnace i wyprasowane za ten sam dobytek. Nie wspominajac o tym, te Jakby Mi zniszczyli raz chocby skarpetke to dostalbym odszkodowanie (wersi herung, jestem w niemcach). A Jak sobie koszule za 18€ raz z Enkade spalilem zelazkiem to #!$%@? bialorus.

Najgorsze ze za wywiezienie mnie pralki na wywoz musialem jeszcze 40€ zaplacic. Starczylo by na miesiacy abonamentu w pralni extra

#pasta #podlasie #emigracja
  • 4