Wpis z mikrobloga

@sensi: naprawdę dobre ! Lekkie rześkie pozytywne . Skojarzenie: ludzie odkrywają swoje pochodzenie wsiadają właśnie na statki kosmiczne jest to ten moment na chwile przed odlotem kiedy z uśmiechem wiedza ze wracają na swoja prawdziwa planetę gdyż ziemia okazała sie być tylko kolonia ... Wracają do domu . ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sensi: Ooo przyznaj się w ogóle na czym działasz, jeśli to nie tajemnica.

Jakie instrumenty, jakie synthy, co na przyszłość itp :)

U mnie jest taki trochę standard - Gitara elektryczna + basowa + klawisze axiom'a, karta Steinberg ur22 i mikrofon pojemnościowy MXL 990s którego ni chu nie polecam xD

Soundcloud będę obserwować :)
@bkwas: U mnie to jest na razie głównie miks wirtualnych instrumentów takich jak Omnisphere 2, Serum, Reaktor Sloo i inne od Reaktora. Sporo używam też bibliotek do Kontakt 5, "montaż" w Abletonie. Karta muzyczna to Focusrite Scarlett 2i2 ale chyba będę ją musiał wymienić bo brakuje mi dodatkowych wyjść.

Obecnie pozbywam się Access Virusa TI2 Polar, mimo że jest to potężny syntezator, to jednak dla mnie okazał się zbyt skomplikowany, przez
@sensi: Uuuuu ten efekt jest naprawdę świetny, jeszcze tylko pedal i można wszystko jeśli chodzi o ambient : DD

Powodzenia Mirku ze wszystkim w takim razie, muzycz ile wlezie!