Wpis z mikrobloga

@JanSawiak2 jak byś gwoździa wyjął, to wyglądasz jak fajny facet. Nie ma tak źle i nie powinieneś mówić o sobie przegryw, tam gdzie mieszkam taki wygląd to normalny facet, dołóż do tego pracę, trochę kultury osobistej i szczyptę ambicji A znajdziesz fajną kobietę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam cieplutko mireczku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@redmonk A ja mówię poważnie i nawet jeśli to #bait to może któryś z wykopków o podobnym mniemaniu o sobie to przeczyta i coś zmieni. (σ ͜ʖσ) przegryw to miano które nadają sobie sami, nieświadomi własnych wartości i tyle.
@redmonk bo każdy myśli że ma depresję, a większość nie zna nawet definicji tej choroby. Nazywają się przegrywami bo nie mieli kobiety, lub czują się brzydcy, szkoda że nikt nie podchodzi tak do tematu kształcenia się, ambicji i pracy, np:

#!$%@? ale ze mnie przegryw, mam tylko studia wyższe i nie mam czasu na więcej bo za dużo pracuje.


Bycie w związku lub nie to żadne osiągnięcie, zamiast zająć się sobą i
@Wilchelm_2 szczerze? Takie coś powinno być zabronione i wysyłane na leczenie ()

Przegryw ma inną definicję przynajmniej dla mnie, osoba która użala się bo nie ma nikogo i nie może znaleźć to leń, na świecie są miliardy ludzi, setki tysiące miast, wiele krajów, możliwości znalezienia kogos są teraz tak ogromne jak nigdy wcześniej.

Ale, jak ktoś woli użalać się nad sobą to chciał byś być
@Wilchelm_2 A dlaczego nie powiedziałeś jej że nie umiesz tańczyć i że Ci z tym głupio? Mogła by zaproponować że Cię nauczy..

Tak zaczynają się piękne historie miłosne które opowiada się dzieciakom w przyszłości.

Popełniłeś jeden błąd, ukryłeś się z boku i patrzyłeś jak tańczy, zamiast poprosić o naukę i jej czas.

Każdemu może się zdarzyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°) następnym razem wal jak rakieta co czujesz, a
@Wilchelm_2 to możemy przybyć sobie piątkę bo ze mnie też cisneli beke, ale ja mam w dupie co ludzie o mnie myślą, wiesz dlaczego?

Nikt z nich nie daje mi na życie, sam opłacam rachunki, chodzę do pracy, względnie dbam o siebie, i staram się być dobrym człowiekiem.

To z jakiej racji opinia kilku dziwadeł które uważają się za profesjonalistów ma mnie boleć?
Każdy może się nauczyć, każdy ma prawo popełniać błędy
@Piasqun ale wiesz że na świecie jest tyle ludzi ze takie badania i konkluzje nie mają najmniejszego sensu?

Jedź na ukraińską wieś, lub do Tajlandii czy Afryki, różne rejony świata A tam kobiety które służą swojemu mężowi jak niewolnice i jeszcze się cieszą że mogą to robić.

Część Europy w której teraz jesteśmy to tylko mały procent tego co widzimy, w niektórych krajach nadal są kasty A żonę możesz sobie kupić jak
@Piasqun gdy jesteś rdzennym obywatelem nie, są podporządkowane kulturze i presji społecznej, od dziecka mają prane mózgi że są tylko od usługiwania mężczyźnie i mają rodzić dzieci oraz dbać o dom, a facet może robić co się mi podoba i niekoniecznie pracować, w wielu tych krajach nawet pracy nie ma tylko #!$%@? i pomoc "rozwiniętej europy" niewiadomo po co