Wpis z mikrobloga

bez ambicji i pusty


@v1lk: jak mogę nie być pusty i mieć ambicję?
Przez 5 lat w CERN byłem śmieciem, 8 godzin w pustym pokoju w pracy gdzie nikt ze mną nie rozmawiał bo Polak to podczłowiek a potem 16 godzin w pustym pokoju w domu gdzie nikt ze mną nie rozmawiał bo Polak to podczłowiek.
Jeżdżenie autobusem to przez te 5 lat była jedyna możliwość żeby mieć jakikolwiek kontakt z
@aardwolf bardzo źle o sobie mówisz, Polacy to dumny naród pełen wiary w swą siłę, i chwalący się historią jakiej dokonaliśmy, mówiąc w ten sposób nie poprawiasz swojej samooceny, nie wiem dlaczego pogodziłeś się z tym że taki jesteś, i myślisz się ja Tobą gardzę, gdyby tak było nie pisał bym z Tobą w ogóle.

Chyba za długo robiłeś coś co nie sprawiało Ci przyjemności, bo praca przynajmniej w małym stopniu powinna
bo mało wiesz za kogo nas mają


@v1lk: akurat podróżowałem sporo (choć tylko po Europie) bo chciałem się jak najczęściej wyrwać z tej koszmarnej Genewy i tylko widzę że jest coraz gorzej.
Już nawet do Rosji przestałem jeździć, bo o ile za wczesnego Obamy był reset to odkąd był reset resetu i odkąd PiS liże dupy Amerykanom zamiast Niemcom to nawet w Rosji Polak niczego nie odczuje poza pogardą.
Żydzi nas
@aardwolf źle trafiłeś, ja np. Pracowałem w Londynie, piękny kraj i wspaniali ludzie tylko wstrzeliłem się w okres wojny między osiedlami i wolałem po roku wrócić, bałem się i tyle.

Byłem we Włoszech, na Węgrzech, Czechy też odwiedzam regularnie bo mam blisko do granicy, do tego Chorwacja ale to na kilka tygodni na wakacje i do pracy, nic szczególnego, Niemcy i później holandia , po drodze jeszcze kilka przygód ale ogólnie to