Wpis z mikrobloga

@Piasqun masz straszną samoocenę i wierzysz w społeczne fobie, takie moje zdanie mirku.

Powiem jak innym, zmien otoczenie i zajmij się sobą, a kobieta sama przyjdzie, i to że ktoś jest prawiczkiem czy nie nic nie zmienia bo niektóre kobiety były by szczęśliwe mając takiego faceta przy sobie "tego jedynego" który jest dla niej kimś wyjątkowym.

Ale to odbierasz, samoocenę popraw, zajmij się karierą i własnym rozwojem, a różowa sama się znajdzie.
@v1lk: Powiadasz, że różowa sama się znajdzie, to w takim razie praca też sama się znajdzie?? Taka prawda, że nic nie spada z nieba i jak ktoś jest z mordy 0/10 to nie ma żadnych szans u różowych,,,Co innego gruba, paskudna i zawsze znajdzie zdesperowanego orbitera, beta-cucka, a u paskudnych niebieskich kaplica....Niestety, ale genów nie da się oszukać do końca i trzeba się z tym pogodzić..
@Piasqun pracę masz problem znaleźć? Dam ci kilka zamiarów jak potrzebujesz, praca taka że jutro już mógłbyś jechać A w poniedziałek Byś pracował, za granicą tego wiele.

Niemcy? Personel International siedziba Gliwice.

Holandia ? Axell , siedziba w pl w kilku miastach i za granicą, Sba flex wszędzie ich znajdziesz, dobra stała praca z dobrym wynagrodzeniem, Randstad jedna z najlepszych agencji w Europie oferują świetne miejsca.

Więcej? Powiedz A nawet numer ci
@Piasqun średnia życia to jakieś 70 lat, za 20 od teraz może być wiele większa dzięki medycynie, myślisz że skoro teraz jest jak jest to już tak będzie?

Kultura w naszym pięknym kraju narzucała aby 18 latka była już przynajmniej w związku, do 20 roki życia miała już dzieci, teraz okres ten się wydłużył i kobiety po 30 dopiero startują ze związkami A np. W Ameryce 30+ to zwykły wiek na założenie
@Piasqun taka prawda ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

W Holandii jak byś widział jakie zakazane mordy chodzą, mają rodziny, dzieci , i ryj jak potwór z filmów, ale liczy się to kim jesteś a nie jak wyglądasz i większość ten styl życia chwali.

Podstawa to zaufanie, miłość, oddanie, ambicje , wszystkie te pozytywne które możesz możesz sobie wyobrazić, ludzie tak żyją i tym się kierują, ( ͡~ ͜
@v1lk: Na zachodzie jesteśmy jeszcze większym gównem dla kobiet, niż w kraju. Zresztą i w bogatych krajach kobiety nie lecą na hajs, bo tam prawie wszyscy są równi...
@Piasqun zdziwił byś się, kobiety wiedzą że Polacy to naród ludzi ciężko pracujących, głupoty na temat alkoholików to w większości głupoty i nikt w to nie wierzy, teraz jest tak że widzą różnicę że my lubimy pić w plenerze, a oni w domach i ogródkach.

Stąd były nieporozumienia wielkie i traktowanie nas wszystkich jak pijakow. Wielu Holendrów chwali nas za zachowanie, kulturę, ciężką pracę i to że można na nas liczyć. Żyje
@aardwolf jak przyjeżdżasz bez języka, uprawnień, ambicji i umiejętności czegokolwiek myśląc że tam pieniądz z nieba leci to czego się spodziewasz?

Że ci ktoś brawo za podejście do życia będzie bił?

Znam i takich co przyjechali i myśleli że nic się nie robi bo to przecież kraj gdzie każdy ma kasę ale to tak nie działa jak by się chciało (σ ͜ʖσ)
jak przyjeżdżasz bez języka, uprawnień, ambicji i umiejętności czegokolwiek myśląc że tam pieniądz z nieba leci to czego się spodziewasz?


@v1lk: wiedziałem że tylko takiej porcji kłamstw mogę się spodziewać od osoby kłamiącej w praktycznie każdym zdaniu.
Pojechałem tam do pracy w organizacji międzynarodowej mając już doktorat i bardzo szybko mnie nauczyli że będąc Polakiem jestem gównem i nie mam prawa się nawet odzywać do prawdziwych ludzi z Zachodniej Europy.
@aardwolf widać malutki jesteś i źle trafiłeś, zapraszam do mnie jak jesteś taki mądry, porozmawiamy z ludźmi których ja znam i jakie mają zdanie o Polakach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

To że Ciebie gnoją nie znaczy że każdy tak ma, poza tym coś więcej z faktów? Bo jak na kogoś kto mówi że ma doktorat zachowujesz się jak burak, a to akurat tłumaczy dlaczego Ciebie tak potraktowali (
@aardwolf A co Ci mam napisać? Żyje tam na codzień, czuje czasami nietoleracje ale tak jest wszędzie, nie każdy musi mnie lubić A ja nie każdego muszę tolerować.

Ale trafiłeś, tak myślałem przez chwilę ale przelciałem kilka twoich wpisów i wydajesz się arogancki nie tolerancyjny, bez ambicji i pusty takie mam odczucie, nie wiem czy tak jest na prawdę i szczerze nie obchodzi mnie to bo to nie moja sprawa, ale dam