Wpis z mikrobloga

I znów nasze ulubione skrzyżowania. To akurat jest z sygnalizacją świetlną. Nie jest ono bezkolizyjne. Oznaczeń na pasach brak. Sytuacja taka. Ja czerwonym kolorem, L-egzamin niebieskim. Zawsze myślałem że to ja mam pierwszeństwo tutaj. Moje przekonanie graniczy z pewnością. Jeżdżę tak codziennie i średnio 3 razy w tygodniu ktoś mi się w ten sposób wpierdzielela. Pytanie kto ma pierwszeństwo. Podpowiem tylko że egzaminator nie zakończył tego egzaminu mimo że 50m dalej jest zatoczka, czyli rozumiem że nie uznał tego za wymuszenie a dokładnie widział całą sytuację. Wiec jak myślicie kto tu ma pierwszeństwo? i pytanie co by było jakbym jechał prosto? #prawojazdy #ruchdrogowy #prawo #krakow
StaryTwojejStarej - I znów nasze ulubione skrzyżowania. To akurat jest z sygnalizacją...

źródło: comment_JTDaYRI3UmtHlq6GOYUdSU1FpjaSlaE9.jpg

Pobierz

Kto ma pierszeństwo

  • niebieski 17.0% (96)
  • czerwony 83.0% (469)

Oddanych głosów: 565

  • 68
@Cicer_Cum_Caule: No Lka wymusiła pierwszeństwo. Przypominam ze to byłe egzamin. 50m za tym skrzyżowaniem jest zatoczka i gdzie często egzaminy się kończą. Egzaminator nie przerwał egzaminu i pojechali dalej (tak wnioskuje). Czyli według egzaminatora ona pojechała prawidłowo?? Czy za wymuszenie pierwszeństwa nie kończy się egzaminu z automatu?