Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: to samo od tygodnia. Od pół roku jak otwierały się zdjęcia i mogłem przewijać na chacie, to pierwsze było ok, a potem niektóre były malutkie. Jak im to zgłosiłem, to odpisali że przepraszają za chwilowe problemy, że pracują nad rozwiązaniem itp. Pół roku minęło i to samo. I doszły nowe bugi.
Za to pojawiło się kwadratowe tło chatu. Facebook obecnie syf.
@Kodzirasek: gdyby nie studia to już dawno bym go wywalił. Nie mogę się doczekać aż w końcu to zrobię. Było kiedyś dobrze to zepsuli. Tak samo ze steam chatem. Zrobili redesign i wygląda gorzej, nieuntuicyjnie i okroili z niektórych funkcjonalności (nie można sprawdzić czy mikrofon działa).
@Kodzirasek: Dziś kilka godzin straciłem na próbie rozwiązania tego problemu, w googlach nic nie znalazłem. Zmiany przeglądarek, sterowników i czyszczenie pamięci tez nie pomogło. Jedyne co odkryłem to ciekawa zależność. Im więcej masz w danej konwersacji wysłanych zdjęć, tym wolniej załaduje Ci się następne. W konwersacji z sobą samym mam tylko kilka zdjęć wysłanych i tam ładują się błyskawicznie.
@Exvander: Cierpliwość. Nie da się. Naprawią jak Michał tagi na wykopie.

Już próbowałem ogarnąć to, że małe obrazki się wyświetlały na chacie, przy zmianie okna przeglądarki powiększały się co ciekawe.

Swoją drogą działa Ci przycisk "Przekaż dalej"? Np. jak chcesz przesłać obrazek na inną rozmowę? U mnie od ponad pół roku skutkuje nieskończonym ładowaniem. Muszę go przesłać albo poprzez Messenger, albo otwierając, kopiując/zapisując i wklejając ręcznie w inną rozmowę.