Wpis z mikrobloga

Aaaale wam zazdroszczę #poczatekszkoly i ten pierwszy dzień rozpoczęcia to chyba najlepsze chwile jakie można sobie wyobrazić (ʘʘ)

Bawcie się dzieciaki, korzystajcie, i starajcie się o lepsze jutro, pamiętajcie nowy dzień, nowy ja (σ ͜ʖσ)

Powodzenia ()

A wszystkim obibokom którzy okres szkolny mają za sobą , miłego dnia i udanego poniedziałku ()

@rozowy__pasek kawusia już czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pierwszydzienszkoly #powodzenia #czujedobrzeczlowiek #oswiadczenie #szkola #dobreslowo #dziendobry #milegodnia
v.....k - Aaaale wam zazdroszczę #poczatekszkoly i ten pierwszy dzień rozpoczęcia to ...

źródło: comment_X3C2tlaULiVVfwiuMMScFPtWEvCc8srz.jpg

Pobierz
  • 50
@Rhados A dziękuję ślicznie.

Miło się na to patrzy będąc po drugiej stronie, trochę bym zmienił, lub może zrobił inaczej wtedy ale ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego jak było i jak jest.

Każdy powinien pamiętać i rozumieć jak zajebistym okresem w życiu jest szkoła, to co będzie później kształtuje się właśnie teraz (ʘʘ)

@LichoToWie powodzenia, uśmiechu i ambicji życzę. Stresik opadnie i zostanie mile wspomnienie ( ͡
@v1lk: Czego tu zazdrościć? Grażyn zadających zadań domowych bo na lekcji nie ma czasu zrobić materiału? Bo jest tyle ploteczek do ogarnięcia?

Nauki pierdół na pamięć i wpajania schematyczności myślenia?
Jak dla mnie ten okres szkolny nie był zbyt fajny, w sumie na studiach dostałem bardziej po dupie ale to już bardziej z własnego wyboru.
@hufosterex szansy mireczku, to o czym mówisz też było i zawsze będzie, ale to są mało ważne szczegóły.

Cudowny okres w życiu, pełen możliwości wyboru i poznania nowych ludzi, wybrania tego co się nam podoba i szukania w sobie większych ambicji aby to spełnić.

Trzeba myśleć pozytywnie, poza tymi wrednymi nauczycielami jest jeszcze cała masa dobrych ludzi na około których trzeba się trzymać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

szansa
@hufosterex

szansy mireczku, to o czym mówisz też było i zawsze będzie, ale to są mało ważne szczegóły. Cudowny okres w życiu, pełen możliwości wyboru i poznania nowych ludzi, wybrania tego co się nam podoba i szukania w sobie większych ambicji aby to spełnić. Trzeba myśleć pozytywnie, poza tymi wrednymi nauczycielami jest jeszcze cała masa dobrych ludzi na około których trzeba się trzymać ( ͡~ ͜ʖ ͡°) szansa