Wpis z mikrobloga

Aaaale wam zazdroszczę #poczatekszkoly i ten pierwszy dzień rozpoczęcia to chyba najlepsze chwile jakie można sobie wyobrazić (ʘʘ)

Bawcie się dzieciaki, korzystajcie, i starajcie się o lepsze jutro, pamiętajcie nowy dzień, nowy ja (σ ͜ʖσ)

Powodzenia ()

A wszystkim obibokom którzy okres szkolny mają za sobą , miłego dnia i udanego poniedziałku ()

@rozowy__pasek kawusia już czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pierwszydzienszkoly #powodzenia #czujedobrzeczlowiek #oswiadczenie #szkola #dobreslowo #dziendobry #milegodnia
v.....k - Aaaale wam zazdroszczę #poczatekszkoly i ten pierwszy dzień rozpoczęcia to ...

źródło: comment_X3C2tlaULiVVfwiuMMScFPtWEvCc8srz.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • 0
@Wariat_Z_Mokra_Glowa ja mam jestem uczuciowo skierowany w jedną stronę xD będę jeździł aż wyzionie ostatnie tchnienie z siebie, ale sprzęt jest super.

Nad morze mam 100km , nawet 50ccm dojadę w kilka godzin,samochodem jakoś godzinka ʕʔ
  • Odpowiedz
  • 0
@Wariat_Z_Mokra_Glowa A to akurat wiem, zużywają się jak szalone, staram sie używać więcej tylnego.

Dodatkowo biegi, zamiast z 2 na 1 mieć luz , to u mnie jest z 3 na 2 xD i ni chu chu nie wiadomo dlaczego.

Ale śmiga i to się liczy xD
  • Odpowiedz
Dodatkowo biegi, zamiast z 2 na 1 mieć luz , to u mnie jest z 3 na 2 xD i ni chu chu nie wiadomo dlaczego


@v1lk: coooo xDDDDD

u mnie N wchodzi po wrzuceniu 1, potem 2, potem delikatnie w dół i mam xD

One mają swój urok
  • Odpowiedz
  • 0
@Wariat_Z_Mokra_Glowa widziałem, genialna sprawa i udowodnił tym że mimo 50% części z chin to się da, poza tym że dupsko boli jak cholera A kręgosłup zamienia się w spaghetti to super sprawa (ʘʘ)

Po mieście leci elegancko, a jako że w Holandii drogi są świetne to każda jazda jest czystą przyjemnością (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wariat_Z_Mokra_Glowa lubię zmianę biegów ale masz na prawdę rację, po mieście automat to cudo, z biegami można się bawić w mocniejszych maszynach, ale automat to przyszłość.

Ale jeszcze lepsza jest wersja z silnikiem elektrycznym i właśnie takie coś chce mieć, motor do 120km/h z silnikiem elektrycznym, taki typowy City bike, ale narazie drogie w cholerę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@v1lk: Drogie i nie miałbym gdzie ładować, bo motór przed blokiem stoi i za AC przeciwkradzieżowe płacę, honda znowu u sąsiada w garażu za flachę miesięcznie xD

Elektryki fajne, tylko kurcze one duszy nie mają :c
Ale nie ukrywajmy, to będzie przyszłość... Tylko ciekawe jak w zimę będzie z pojemnością akumulatorów
  • Odpowiedz
  • 0
@Wariat_Z_Mokra_Glowa zima? Będą bardziej popularne w krajach z cieplejszą zimą, a u nas tylko Ci co.maja garaż lub miejsce na niego.

A co do ładowania, to jak będzie potrzeba to ładowarki w mieście wyrosną jak grzyby po deszczu xD

Jeszcze 5 lat, może trochę więcej i technologia pozwoli aby produkcja była tania i dla większości dostępna.

Dusza się znajdzie, zrobią to tak że każdy się w tym zakocha (ʘʘ
  • Odpowiedz