Wpis z mikrobloga

@L3stko: a co do punktu celowania to shadowki są tez fabrycznie ustawione w dolne rejony czarnego albo na załamanie czarnego z białym ale zastanawiam się czy jej nie wyregulować na punkt centralny na 15 m bo do tarczy bardziej mam Walthera GSP. I w nim mam ustawione przyrządy prawie na 5kę pod czarnym
@gregor40: przecież oboje rozmawiamy o dwójce. Jedyna jedynka jaka się tu w rozmowie napatoczyła to ja mówiłem o naszych klubowych i właśnie zwróciłem uwagę na fakt ze punk celowania maja inny od siebie, i podkreśliłem fakt ze ciesze się ze dwójka ma już regulowane. A co do przestrzelenia fabrycznego (i wydruku z niego) to nie dam sobie ręki uciąć ale chyba się myślisz bo jest na nim wypisany numer personalny strzelca
@montmorillonit: Nie rozwinąłem zdjęcia, i jakoś ekstrapolowałem, że broń jest cała czasrna, stąd wniosek o 1 :D Co do przestrzeliwania - to to jest strzelane z imadła, a nie z ręki. AFAIK (ale mogę się mylić!) - broń w imadle, do komory jest wprowadzany przyrząd do celowania, następnie wprowadzane są kolejne naboje z magazynka, cała procedura jest automatyczna.