Wpis z mikrobloga

Witajcie w ten nowy rok szkolny! Nadszedl oto dlugo wyczekiwany dzien 4/30. Naszly malutkie zmiany, za sprawa jednego uzytkoiwnika, który polecil mi pisac do ludzi. Popisalem sobie z 2 osobami, jako ze nie da sie prowadzic z kazdym takiej konwersacji, majac jeszcze zajecie. Wracajac do tego dnia, to Chady dzisiaj pewnie ida na wczorajsze umawiane spotkania, czesc spermiarze nadal placze ze niektóre loszki im nie odpisuja, a inni, cóz, jakos staraja sie z tym zyc. Dzien byl w sumie owocny, poniewaz udalo mi sie umówic z latwoscia z dwoma normikami, ale o tym zaraz.

Na czym polega eksperyment?
Tutaj dla nowych uzytkowników, z racji tego ze musialem usunac pierwszy wpis i niektórzy nie wiedza o co tutaj w zasadzie moze chodzic. W eksperymencie, pierwszym takim w Polsce, dzialajacym na dosyc szeroka skale i obiekty badawcze testujemy, czy loszka 3/10 oceniona przez wiekszosc z was na PW, jest w stanie umówic, zdobyc milósc zycia, w przeciwienstwie do faceta. Nie chodzi tutaj o puchanie sie z chadami, tylko po prostu znalezc towarzysza zyciowego.

z Czym to sie je?

Podzielilem ludzi na 3 typy, wszystkie dane sa zbierane w excelu. Mianowicie:

Chad - Oceniam go po tym, ze bezposrednio potrafi zagadac o seks, ma zdjecia z bardzo dobrym otoczeniem, bardzo wyrazne, czesto znajduje sie na nim inne zdjecia z kaloryferem oraz po prostu ma na te "czasy" idealna twarz dla wiekszosci kobiet.

Normik - Ma ladne zdjecia, nie wyglada z twarzy na ruchacza, ma fajny opis, widac ze chce poznac jakas kobiete i isc z nia na randke.

Spermiarz - Obrzydliwa grupa ludzi, którzy ciagle sie narzucaja i nie daja spokoju, mysla ze tym zyskaja, a tak naprawde kazdego odtracaja. Twarz bardzo dziwna, zdjecia jakby z 99 roku z albumu babki i dziadka. Najczesciej maja baaardzo wielkie zakola i o siebie nie dbaja po prostu. Nie hejtuje ludzi z zakolami, po prostu oni nie dbaja nawet o fryzure z nia.

Nastepnie wszystkie dane zapisuje w excelu, a na koniec 30 dnia, opublikuje wiekszy wpis.

Jak przebiegal mi dzisiejszy dzien?

Dzien bardzo spokojny, lecz wyrwalem dwóch normików na randke. Wydaja sie dosyc sympatyczni. Cóz, jako mezczyzna ciezko byloby spotkac dwie ogarniete kobiety na raz, umawiajac sie z nimi na randke. Jest to troche cios prosto w serce, ale robie to wszystko dla Was, pamietajcie. Reszta zdjec w komentarzach. Pamietajcie ze narazie pisze tylko do ludzi którzy pierwsi mi napisali!

Zgromadzilismy137par, co daje nam dzisiaj 32pary wiecej niz wczoraj. Dostalismy kilka wiadomosci, bylo ich 4.Pamietajcie jeszcze raz, ze tylko narazie pisze z ludzmi, którzy sami do mnie napisza. Wyrwalem dwóch typków na randke, co moze odmienic zycie takiej loszce, w pare dni. Facet musialby chodzic na silownie, starac sie bardzo zmienic swoje zycie, zeby osiagnac taki wynik. A mówimy tutaj o dziewczynie 3/10.

#eksperyment30dniowytinder #eksperyment30dniowytinder #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #tfwnobf #badoo #tinder #przegryw #logikarozowychpaskow
AddictedToLoli - Witajcie w ten nowy rok szkolny! Nadszedl oto dlugo wyczekiwany dzie...

źródło: comment_8fc3YQYt7V1SqTGB5sZ1MQ2HqzVjm0A4.jpg

Pobierz
  • 126